Hakkımızda

[dropcap font=”Arial”]K[/dropcap] Konu emlak, Oktilyon İnternet Hizmetleri’nin  Emlak haber portal projesidir. Emlak sektörüne dair her türlü bilgiyi doğru ve tarafsız siz okurlarımıza yansıtmak temel ilkelerimizdendir. 2015 yılında aktif hale getirdiğimiz Konu Emlak Haber projemizi kendi rakipleri arasında iyi bir konuma taşımak hedeflerimiz arasındadır. Bu zorlu süreçi siz okurlarımızın desteği ile  daha  kolay atlatacağımızdan eminiz.

[gap height=”10″]

Oktilyon İnternet Hizmetleri

[dropcap color=”#e67e22″ font=”arial”]O[/dropcap]

Faaliyete başladığımız 2008 yılından bugüne, her geçen gün ilerleyen, büyüyen, değişen ve daima kaliteli hizmeti ve güveni ön planda tutan bir çalışma içerisinde olduk. Altyapımızı gün geçtikçe daha da ileriye taşımaktayız, sunucu donanım altyapısı olarak DELL ve HP ürünlerini tercih etmemizin yanı sıra, network altyapımızda da Cisco/Linksys, Allied Telesis, 3com gibi anahtarlama ekipmanlarımızı özellikle seçmekteyiz.

2008 yılından bu yana bilişim
sektörünün çeşitli alanlarında faaliyet gösteren firmamız, Türkiye pazarına yönelik web yazılım, internet reklamları (Google), hosting, kiralık sunucu, co-location ve alan adı tescili gibi hizmetlerle sektördeki gücünü her geçen gün daha da arttırmaktadır. .

Şu an ülkemizde farklı büyüklüklerde
200 den fazla firma hosting hizmeti vermektedir.

1.000 adetten fazla internet sitesine barındırma hizmeti veren OKTİLYON kendi veri merkezinde 20 den fazla sunucuya ev sahipliği
yapmaktadır. Süperonline’a direkt fiber bağlantısı bulunan OKTİLYON, Jeneratör, UPS, İklimlendirme sistemlerine sahip Türkiye’nin önde gelen veri merkezlerinden biri haline gelmiştir.

24 saat izlenen veri merkezimizde tüm sunucularımızın gerekli portları yazılımlar ile 5 dakikalık aralıklarla otomatik olarak gözetlenmektedir. Tüm sunucularımızın image yedekleri haftalık olarak düzenli alınmaktadır.

[gap height=”40″]