Ebruli Ispartakule’de lansman öncesi satışlar başladı!

ebruli-ispartakulede-lansman-oncesi-satislar-basladi

Sıtar İnşaat, Aslan Yapı ve Torkam İnşaat ortaklığında Emlak Konut GYO güvencesiyle inşa edilen Ebruli Ispartakule’de lansman öncesi daire satışları başladı. Projenin Nisan ayında satışa çıkması planlanıyor.

TOKİ iştiraki emlak Konut GYO Güvencesi ile planlı bir şekilde gelişen Ispartakule’nin yeni projesi Ebruli Ispartakule’de tarihi konut kampanyasıyla birlikte satışlar başladı.

Sıtar İnşaat, Aslan Yapı ve Torkam İnşaat’ın Nisan ayında satışını başlatacağı proje, Emlak Konut GYO’nun tarihi konut kampanyasını yatırımcılara sunabilmek için öne alındı.

‘Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti’ kampanyası dahilinde satışların başladığı projede yüzde 5 peşinatla; 60 aya vade farksız, 120 ay 0,45 ve 240 aya yüzde 0.79 vade oranıyla konut kredisi kullanma imkanı yatırımcılara sunuluyor. Ebruli Ispartakule’de 2+1 daireler peşin 419.900 bin TL’den başlarken, kampanya 31 Mart’a kadar devam edecek.

Sağladığı yüksek prim avantajı ile konut alıcılarına emsalsiz bir yatırım fırsatı sunan Ortak Girişim, Ebruli Ispartakule’yi bölgede prestijli bir yaşam projesi olarak konumlandırıyor.

600 MİLYON TL’LİK YATIRIMLA HAYATA GEÇİYOR

İstanbul’un nitelikli konut bölgesinde 600 milyon TL’lik yatırım bedeli ile hayata geçirilen proje, gözde yatırım aracı olarak konut alıcıları tarafından büyük ilgi görüyor.

Modern yaşam alanları sunan Ebruli Ispartakule, lüks ve konforlu detaylarla sahip daire seçenekleri ile öne çıkıyor. 4 katlı konaklar ile  28 katlı kulelerin yer aldığı Ebruli Ispartakule’de aile öncelikli yaşam yatırımcılara sunuluyor.

2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin yer aldığı projede 724 daire ve 52 cadde mağazası yer alıyor. Tamamı geniş ve ferah dairelerden oluşan Ebruli Ispartakule’de; 114 metrekareden başlayan 2+1, 162 metrekareden başlayan 3+1 ve 192 metrekareden başlayan 4+1 daire seçenekleri bulunuyor.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir