Ebruli Ispartakule’de 419 bin TL’den başlayan fiyatlarla

ebruli-ispartakulede-419-bin-tlden-baslayan-fiyatlarla

İstanbul’un en yeni yerleşim bölgelerinden biri olan Ispartakule’de 600 milyon lira yatırım ile hayata geçirilen Ebruli Ispartakule projesinde lansman öncesi satışlar başladı.

Emlak Konut GYO güvencesiyle Sıtar İnşaat, Aslan Yapı ve Torkam İnşaat ortaklığında 600 milyon TL yatırımla geliştirilen Ebruli Ispartakule’de lansman öncesi satışlar başladı. Nisan ayında satışa sunulması beklenen projede konut alıcılarına EmlakKonut GYO tarafından başlatılan ‘Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti’ kampanyasından yararlanma imkanı sağlanmak için satışlar öne çekildi. 600 milyon TL’lik yatırım bedeli ile hayata geçirilen proje, gözde yatırım aracı olarak konut alıcıları tarafından büyük ilgi görmesi hedefliyor.  2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin yer aldığı projede 724 daire ve 52 cadde mağazasıyer alıyor. Tamamı geniş ve ferah dairelerden oluşan Ebruli Ispartakule’de, 114 metrekareden başlayan 2+1, 162 metrekareden başlayan 3+1 ve 192 metrekareden başlayan 4+1 daire seçenekleri bulunuyor. ‘Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti’ kampanyası dahilinde satışların başladığı projede yüzde 5 peşinatla, 60 aya vade farksız, 120 ay 0,45 ve 240 aya yüzde 0.79 vade oranıyla konut kredisi kullanma imkanı yatırımcılara sunuluyor. Ebruli Ispartakule’de 2+1 daireler peşin 419 bin TL’den başlarken, kampanya 31 Mart’a kadar devam edecek.

Yenilenebilir enerji ile tasarlandı

Bölgenin talep gören konut projeleri arasında yer alan Ebruli Ispartakule, 41 bin 168 metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Özgüven Mimarlık’ın imzasının bulunduğu projenin yaklaşık yüzde 65’inin peyzaja ayrıldı. Ebruli Ispartakule’nin ortak alanların aydınlatılmasında  yenilenebilir enerji kullanımı devreye girerken otoparklarda da elektrikli şarj üniteleri de yer alacak. Ayrıca, lavabo ve banyo suları gri su arıtma havuzunda arıtılarak peyzaj ve bahçe sulamasında değerlendirilecek.Ebruli Ispartakule, enerji ve su tasarrufu özellikleriyle site sakinlerine katkı sağlayacak.

Ulaşım ağı ile çevrili

TEM Otoyoluna yakın bir noktada yükselen Ebruli Ispartakule ulaşım açısından avantajlı bir konumda yer alıyor. Çalışmaları devam eden Metro’ya yürüme mesafesinde bulunan proje, hizmete giren Kuzey Marmara Otoyolu, Yavuz Sultan Selim Köprüsü Bağlantı yolları, 3. Havaalanı gibi projelerin kesişim noktasında yükseliyor. Yüksek yatırım p ine sahip projenin; TEM Otobanına 1 dakika, Atatürk Havalimanı’na 21 kilometre, 3. Havalimanı’na 42 kilometre mesafede yer alması Ebruli Ispartakule’yi şehrin gözde noktalarından biri  haline getiriyor.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir