Büyükyalı İstanbul’da yeni bloklar satışta

istanbulistanbul-haberistanbul-haberlerikonut-projekonut-proje-haberkonut-proje-haberleriemlakemlak-haberemlak-haberleri

Büyükyalı’da, gösterilen yoğun ilgi üzerine, Denizkapı ve Bahçekapı etaplarındaki iki ayrı blokta yer alan toplam 142 ünite satışa sunuldu. Erken satışa çıkan bloklarda 4+1, 3+1 ve 2+1 daire seçenekleri bulunuyor.

Konsepti, kalite anlayışı ve yarattığı değerlerle dikkat çeken Büyükyalı’da, gösterilen yoğun ilgi üzerine, Denizkapı ve Bahçekapı etaplarındaki iki ayrı blokta yer alan toplam 142 ünite, planlanandan çok daha erken satışa sunuldu.

 

Denizkapı etabındaki dairelerin tamamı ve yemyeşil iç bahçelere bakan Bahçekapı etabının dış cephesindeki daireler, sahip oldukları deniz manzarasıyla Marmara Denizi’nin ve Tarihi Yarımada’nın tüm renklerini sakinlerine sunarken, geniş teraslarıyla deniz ve bahçe keyfini bir arada yaşatıyor. Yoğun ilgi üzerine, erken satışa açılan bloklarda 4+1, 3+1 ve 2+1 daire seçenekleri bulunurken; devam eden emlak Konut kampanyası kapsamında, 4+1 dairelerde %1 KDV avantajı da bulunuyor.

 

Yeni blokların satışa çıkarılmasıyla ilgili görüşlerini paylaşan Özak GYO Genel Müdürü Fatih Keresteci, “Büyükyalı’ya gösterilen yoğun ilgi devam ediyor. Bu ilgiye paralel, yeni bloklarımızı, planladığımız tarihten çok daha önce satışa sunmanın heyecanını yaşıyoruz. Özellikle 4+1 ve teraslı dairelerimizin gördüğü yoğun talebi karşılayabilmek için yeni üniteleri satışa sunmaya karar verdik. Büyükyalı’da yatırım yapmak için ciddi avantajların sunulduğu bu dönemde, yatırımcıların yeni bloklarımıza büyük ilgi göstereceğinden eminiz.” dedi.

 

Son gün 31 Mart

Net metrekare değeriyle markalı lüks konut kategorisinde kârlı bir proje olarak öne çıkan Büyükyalı’da, Emlak Konut kampanyası kapsamında, 5 yıl vade farksız, 10 yıla 0,45 ve 20 yıla 0,79 vade farkıyla yatırım yapma fırsatı sunuluyor. Fiyatları ilk günden bu yana Türk Lirası olarak belirlenen Büyükyalı, döviz artışından etkilenmeden satın alma avantajı sağlıyor.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir