TOKİ Konya Cihanbeyli Kura Tarihi

TOKİ Konya

Konya Cihanbeyli Alt Gelir Grubu Konut Projesi kapsamında TOKİ tarafından inşa ettirilen 126 konut kuralı olarak satılacak

Konya Cihanbeyli “Alt Gelir Grubu Konut Projesi” kapsamında  TOKİ  tarafından inşa ettirilen 126 konut, 01-23 Aralık 2016 tarihleri arasında T.Halk Bankası A.Ş.’nin yetkili Konya Şubeleri aracılığı ile Kuralı Satış yöntemi ile satışa sunulmakta.

Konut Alıcılarının Başvuruları 4 kategoride kabul edilecek;

1. Kategori olan“Şehit Aileleri, Harp ve Vazife Malulleri ile Dul ve Yetimlerinin” ,

2. Kategori olan “En az %40 Engelli Vatandaşlarımızın”

3. Kategori olan “Emekli Vatandaşlarımızın”

4. Kategori olan “Diğer alıcı adaylarının”

TOKİ Konya Cihanbeyli projesindeki dairelerin tamamı 2 oda 1 salon olarak tasarlandı. TOKİ Konya Cihanbeyli’deki dairelerin fiyatları 76 bin 628 TL ile 89 bin 859 TL aralığında değişiyor.

Konutların peşinat bedeli üzerinden yüzde 0,5 (binde beş) banka komisyonu ve banka komisyonu üzerinden yüzde yüzde 5 (yüzde beş) BSMV satış aşamasında Banka tarafından tahsil edilecek.

TOKİ Konya Cihanbeyli kura çekimi 2016!

TOKİ Konya Cihanbeyli  “Konut Alma Hakkı ve Konut Belirleme Kurası” noter huzurunda; Banka ve İdare yetkilileri denetiminde 05 Ocak 2017 tarihinde gerçekleştirilecek.

Konut alıcısı, sözleşmenin kurulduğu tarihten itibaren on dört gün içinde, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahip.

Konut alıcısı, gayrimenkulün fiili tesliminden evvel teslim süresi içerisinde herhangi bir gerekçe göstermeden sözleşmeden dönme hakkına sahip.

Konutlar sözleşme imzalama tarihinden itibaren 36 ay içerisinde teslim edilecek. Satış bedelleri KDV hariç bedeller olup, 3065 sayılı yasa kapsamında geçerli KDV oranı üzerinden Katma Değer

Vergisi tutarı konutun teslimi öncesinde peşin tahsil edilecek, ayrıca vade sonuna kadar altı aylık artış dönemlerinin başında borç bakiyesine uygulanan artış tutarı üzerinden KDV tahsil edilecek.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir