Küçük Banyo Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

küçük banyo dekorasyonu

Küçük banyo dekorasyonu için büyük fikirler, konforunuzu artıracak… Küçük bir banyo dekorasyonuna sahipseniz, belki alanınızı büyütemeyebilirsiniz ancak dekorasyon önerileri ile banyonuzu daha ferah bir hale getirebilirsiniz.

Küçük banyo dekorasyonu, istediğiniz konforu ve dekorasyon stilini uygulamanız konusunda sizi zorlayabilir. Ancak birkaç iyi dekorasyon önerileri ile küçük banyonuzu daha kullanışlı ve şık bir hale getirebilirsiniz. İhtiyaçlarınızı karşılamak, konforunuzu artırmak ve kendinizi iyi hissettirmek gibi görevleri var banyoların… Banyoda geçirdiğiniz vaktin daha kaliteli olmasını sağlamak için yeterli alanınız olmadığını düşünmeyin. Küçük banyolar için yapılacak pek çok “büyük fikir” var aslında…

Öncelikle küçük banyoları daha ferah görünmesini sağlamak için aydınlatma unsurlarını cömertçe kullanmanızı tavsiye ederiz. Tavan armatürleri ile birlikte apliklere de banyonuzda yer verebilirsiniz. Ayrıca açık tonlar banyonuzu olduğundan daha aydınlık gösterecektir. Banyonuzda mutlaka koyu renkleri kullanmak, daha modern bir dekorasyon stilini yakalamak istiyorsanız da, geniş aynalar ve koyu rengi kıracak aksesuarlara yer verebilirsiniz.

Küçük Banyolarınız Ferahlatın…

Küçük banyoları daha ferah göstermek için olmazsa olmazlardan biri de aynalardır… Küçük banyolarda yüksek ve geniş bir ayna, banyonuzda sihirli bir dokunuş sağlayacaktır. Yeterli depolama alanı için aynalı dolaplardan da yardım alabilirsiniz. Böylelikle hem aynanın yansımasıyla banyonuz daha geniş durmasını sağlarsınız hem de depolama ihtiyacınıza çözüm bulmuş olursunuz.

Küçük banyolar için her santimi değerlendirmek oldukça önemli. Ancak dağınık bir görünüm olmamasına da dikkat etmelisiniz. Özellikle fazla aksesuar kullanmaktan kaçınmalısınız. Aksesuar seçiminizi az ve çarpıcı olanlardan yana kullanmalısınız. Banyonuzun uygun duvarlarına niş alanlar yaratabilir, kapı üstü raflar ile daha fazla depolama alanları kurgulayabilirsiniz.

Konu emlak olarak küçük banyolar için dekorasyon fikirleri arıyorsanız, pek çok örneği karşınıza getiriyoruz. Hem zevkinize hem de küçük banyonuzun ölçülerine uygun modellerden biri tam size göre olabilir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir