Bursa Atış Premium projesi CNR Emlak Fuarı’nda tanıtıldı

bursa-atis-premium-projesi-cnr-emlak-fuarinda-tanitildi

Türkiye’nin ilk ve en büyük fuarı olup 17-20 Kasım tarihleri arasında ziyaretçilerini ağırlayan CNR 4. Emlak-Yatırım Projeleri ve Finansmanı Fuarı yerli ve yabancı katılımcılarıyla görkemli bir şölene dönüştü.

Türkiye’nin ilk ve en büyük fuarı olup 17-20 Kasım tarihleri arasında ziyaretçilerini ağırlayan CNR 4. emlak-Yatırım Projeleri ve Finansmanı Fuarı yerli ve yabancı katılımcılarıyla görkemli bir şölene dönüştü.

Atış Yapı’nın Bursa’nın en büyük kentsel dönüşüm çalışması olarak kabul edilen Atış Premium projesiyle yer aldığı fuarda, hem yerli-yabancı yatırımcılar hem de fuara özel fırsatlardan yararlanmak isteyen konut alıcıları yoğun ilgi gösterdi.

Atış Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Atış, “Bursa’yı Atış Premium gibi özellikli bir kentsel dönüşüm projesiyle temsil etmekten gurur duyuyoruz. Türkiye’nin de lokomotif sektörlerinden biri olan ‘inşaatta kazmayı vur, katı çık dönemi’ kapanalı çok oluyor. Hem müşteriler hem de yatırımcılar alırken de satarken de değer kazanacak. Farklılıkları ve kaliteleriyle göz dolduran projeler tercih ediliyor. Bizler de bu değişimin Bursa’daki önemli oyuncularından biri olmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi. Fuar’da Rusya, İran, Ortadoğu ülkeleri, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan ve Katar’dan gelen ziyaretçiler yoğunluğu dikkat çekti.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir