Aris Grand Tower’da yüzde 0 peşinatla 120 ay vade!

Aris Grand Tower

Zerka İnşaat, Kaymakçı İnşaat, Nihal İnşaat ve Gürdoğan İnşaat Ortak Girişimi tarafından 43 katlı bir kule olarak hayata geçirilmiştir.

İstanbul’un en çok değerlenen bölgelerinden Beylikdüzü-Esenyurt aksında Zerka İnşaat, Kaymakçı İnşaat, Nihal İnşaat ve Gürdoğan İnşaat Ortak Girişimi tarafından 43 katlı bir kule olarak hayata geçirilen Aris Grand Tower her zevke hitap eden ayrıcalıklı yaşamı yüzde 0 peşinat, 0,12 den başlayan oran ile 120 aya kadar vade ödeme seçeneğini yatırımcılarına sunuyor. 110 milyon TL’lik yatırım Çamoğlu Mimarlık imzası bulunan ve 46.000 metrekare inşaat alanında,110 milyon TL’ lik yatırımla bölgenin en değerli noktasında yükselen projede 70 metrekareden 84 metrekareye 1+1, 106m2’den 125metrekareye 2+1, 170 metrekare genişliğe sahip 3+1 dairelerden oluşan 310 adet konutun dışında 18 adet ticari ünite yer alıyor.

AYRICALIKLARLA DOLU

4.000 metrekaresi sosyal donatı ve peyzaj alanlarına ayrılarak ferah bir yaşam alanı oluşturulan projede kapalı yüzme havuzu, spor salonu , Türk hamamı, sauna, kreş ve cadde üzeri ticari üniteleriyle yaşamınıza kusursuzluk katacak birçok detay ile tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde yer alıyor.

AVANTAJLI KONUM

Lüks ve konforun bir arada bulunduğu proje İstanbul’un en işlek otoyolu E-5, toplu taşıma araçları ve Metrobüs’ e 2 dakika, TEM Otoyoluna ise 10 dakikalık bir mesafede yer alıyor. İnşaat çalışmalarının devam ettiği projede teslimler Mayıs 2018’de yapılacak.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir