TOKİ Gaziantep Güzelvadi Konutları teslim ediliyor!

247 konutluk TOKİ Gaziantep Şahinbey Güzelvadi Konutları stoklarında yer alan 28 konut için sözleşme imzalama ve teslim dönemi bugün başladı.

Gaziantep Şahinbey Güzelvadi Projesinde yer alan toplam 247 adet konuttan 28 adedinin Kentsel Dönüşüm Hak Sahiplerine Gayrimenkul Satış Sözleşmesi İmzalatma ve Teslim İşlemleri 27 Ekim – 30 Kasım 2016 tarihleride gerçekleştirilecek.

28 adet Kentsel Dönüşüm Konut Satış Sözleşmesinin Hak Sahiplerine İmzalatma ve Teslim İşlemleri T.Halk Bankası A.Ş. Karataş Şubesi tarafından yapılacak. Konut seçimini yapan hak sahipleri 96 – 120 ve 156 ay vade alternatifleri çerçevesinde Gayrimenkul Satış Sözleşmesini imzalayacaklar.

T.Halk Bankası A.Ş. Karataş Şubesinde işlemleri biten hak sahiplerinin konut teslimleri, projenin müşavir firması olan Koltek Müşavirlik A.Ş. aracılığı ile Gaziantep Şahinbey Güzelvadi şantiyesinde gerçekleştirilecek. Hak sahipleri, satın almış oldukları konutlarını sözleşme imzalama tarihinden itibaren üçüncü şahsa devir edebilecekler.

Kendisine bildirilen günden başka bir günde konut teslimi için başvuruda bulunan konut alıcılarının işlemleri, geldikleri gün için belirlenmiş konut alıcılarının işlemleri tamamlandıktan

sonra yapılabilecek.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir