Mint Kağıthane Konut Fiyatları Ne Kadar ?

Emlak Konut

İstanbul Kağıthane konut projeleri kapsamında, Hızlı bir satış grafiğiyle dikkatleri çeken Mint Kağıthane konut projesinde daire fiyatları kaç liradan başlıyor? Mint Genel Müdürü Özgür Doğan Projenin %81’lik kısmının satışının 2 ay gibi kısa bir sürede tamamlandığını söyledi.

“Garantili proje konsepti ve hızlı teslim ile müşteri memnuniyeti ve güvenini kısa sürede kazandıklarını” söyleyen Doğan, “projenin Mart 2017 tarihinde teslim edileceğini, ilk kiralamayı kendilerinin yapacağını böylece kiracı adaylarına komisyon maliyeti yüklenmeyeceğini, bölgede bulunan ofis yoğunluğuna karşılık rezidans nitelikli kaliteli mesken azlığı nedeniyle kiralama işleminin teslime kadar tamamlanacağını umduklarını, teslimden sonra da hizmete devam edeceklerini, inşaatın %30’unun tamamlandığını, Kağıthane bölgesinin ulaşım imkanları içinde özellikle metro’nun bölgeye gelecek olması sebebiyle gerek yatırımcılar gerekse kullanıcılar için büyük bir tercih sebebi olduğunu’ ifade etti

Mint Kağıthane konut fiyatları kaç liradan başlıyor?

14 katlı tek bloktan oluşan Mint Kağıthane’ de 104 adet konut ve 5 ticari ünite yer alıyor. Her yöne ulaşım imkânı sunabilen bir yaşam merkezi  Mint Kağıthane konut fiyatları 285 bin liradan başlangıç gösteriyor.

Mint Kağıthane nerede?

Mint Kâğıthane; Çağlayan Adliyesi’nin 1,5 km, Mecidiyeköy’ün 2,5 km ve Kanyon Alışveriş Merkezi’nin 3 km yakınında yer alıyor. 2017 yılında açılacak olan Kabataş-Mahmutbey metro hattının ve 3’üncü havaalanına ulaşımı kolaylaştıracak olan raylı sistemin bir durağı da Mint Kağıthane’ye sadece 600 metre uzaklıkta bulunuyor.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir