Elysium Art Şişli Projesi

Elysium Art Şişli

Elysium Art Şişli Hakkında

Elysium Art Şişli projesi 26 katlı tek blokta 214 daire ve 7 ticari üniteden oluşuyor.  Elysium Art Şişli, 66 m2’den başlayıp yüksek kira getirisi olacak olan 1+1’ler, birleşerek 2+1, 3+1, 4+1 ve 4,5+1 dairelere bir anda dönüşebilecek şekilde planlanmıştır. Böylece her cephede her katta istediğiniz m² büyüklüğünde yaşam alanınızı kendiniz oluşturabilirsiniz.

12. katın üzerinde 360 derece nefes kesen İstanbul manzarası ile boğaz hattından tarihi yarımadaya, plazalar bölgesinden Hilton Bomonti Hotel ve Bomonti Bira Fabrikası’na bakan batı cephesinin keyfi, gün geceye dönüp İstanbul ışıklı siluetini takındığında daha da eşsiz bir hal alacak ve konuklarınızla birlikte unutulmaz anılarınıza arka plan olacaktır.

Elysium Art projesinin bulunduğu nokta Taksim – 4. Levet metrosuna yürüyerek 5 dk mesafede, Nişantaşı bölgesine 10 dk mesafede ve yeni yapılan Bomonti – Dolmabahçe tüneli ile araçla boğaz hattına 10 dakikada trafik problemi yaşamadan ulaşabileceğiniz bir konumdadır. Yeni yapılan 829 odalı İstanbul’un en büyük Hilton Otel’ine komşu ve restorasyonu devam eden, içerisinde Türkiye’nin en iyi markalarının yer alacağı bir sosyal komplekse dönüştürülecek olan , Asmalı Mescit bölgesi benzeri olarak planlanan eski Bomonti Bira Fabrikası’nın hemen bitişiğindedir.

Elysium Art projesi dış cephesinden iç duvarlarına, asansör içlerinden kapı kollarına kadar ismindeki sanat içeriğini hayatınızın her alanında size standart detaylar olarak sunan bir projedir.

İçerisinde bir sosyal sorumluluk projesi olarak 200 metrekarelik bir sanat galerisi barındırır ve kendini tanıtmak isteyen sanatçıların eserlerini ücretsiz sergileyebilecekleri belirli aralıklarla yenilenecek olan bir alandır.

Oturum olarak düşünüldüğünde İstanbul’un tam merkezinde bulunmanın ayrıcalığını, açık – kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna ve buhar odaları, Türk hamamı, sinema salonları ve çocuk oyun alanları gibi sosyal donatılarıyla pekiştiren Elysium Art, yatırım tarafında da size kısa vadede yüksek kârlar elde etme imkanı sunuyor.

Elysium Art Şişli Genel Bilgiler

  • Fiyat aralığı: 748.250TL – 1.191.750TL
  • Adres: İstanbul – Şişli / Feriköy
  • Şirket: Ofton İnşaat
  • Ünite Tipi: Daire
  • Teslim tarihi: Eylül 2016
  • Ünite sayısı: 214
  • Arsa Alanı: 2.790 m²

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir