Folkart Time Fiyat Listesi

Folkart Time

Folkart Yapı tarafından karma konseptte tasarlanan Folkart Time projesi 400 milyon lira yatırım bedeliyle yükselecek. Projede 800’den fazla konut ve ofis, 1.500 öğrenci kapasiteli kolej olacak.

27 bin metrekare alanda yükselen  Folkart Time Bornova projesi  Folkart Yapı  tarafından  İzmir  Bornova’da inşa ediliyor. Folkart Time projesinde 1+0’dan, 4+1’e kadar konut tiplerine yer veriliyor.

Folkart Time Evleri Bornova projesinde  10 bin 613 metrekare kolej, 7 bin metrekare ticaret, 33 bin 547 metrekare ofis, 35 bin 316 metrekare konut alanı planlandı.

Folkart Time Fiyat Listesi

1+0 dairelere 209 bin TL

1+1 dairelerde 280 bin TL’den

2+1 dairelerde 425 bin TL’den

4+1 dairelerde 1 milyon 510 bin TL’den başlangıç gösteriliyor.

Folkart Time Ofis

Folkart Time, konut alanlarıyla bütünleşmiş bağımsız ofis kompleksi ile size daha fazla zaman ve verimli bir iş yaşamı sunuyor.

Gelin, bu ayrıcalıklı projede her anınızı istediğiniz şekilde değerlendirin. Zaman sizi yönetmesin, siz zamanı yönetin.

Folkart Time Ofisler Lansmana Özel Daire Fiyatına

Konut alanlarıyla bütünleşik ofis konseptiyle zamanı dilediğiniz gibi değerlendirin. Folkart Time, konut alanlarıyla bütünleşmiş bağımsız ofis kompleksi ile size daha fazla zaman ve verimli bir iş yaşamı sunuyor. Gelin, bu ayrıcalıklı projede her anınızı istediğiniz şekilde değerlendirin. Zaman sizi yönetmesin, siz zamanı yönetin.

Folkart Time Bornova Folkart Time Fiyat Listesi

Folkart Time

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir