Folkart Life Bornova Teslim Tarihi

folkart

İzmir yükselen ilçelerinden Bornova’da hayata geçirilen Folkart Life Bornova projesinde teslimler ne zaman yapılacak?

İzmir’in Bornova İlçesi’nde Folkart Yapı tarafından hayata geçirilen projede daire tipleri stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salondan meydana geliyor.  Folkart Yapı  imzasıyla inşa edilen Folkart Life Bornova projesinde daire fiyatları 189 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

2017 yılının Haziran ayında teslimlerin gerçekleşmesi öngörülen projede daire büyüklükleri 46 metrekare ile 211 metrekare arasında farklılaşıyor.

Konum olarak çevre yoluna 500 metre uzaklıkta, Bornova metro hattına ve Adnan Menderes Havalimanı’na yakın mesafede, Çeşme Otoyolu’na ve İzmir-Aydın Otoyolu’na bağlantısı bulunan proje 25 bin metrekare alan üzerinde yayılıyor.

Birçok ortak alana sahip projenin içerisinde; SPA ve fitness, yüzme havuzları, kapalı otopark, cafe ve çarşı, açık – kapalı süs havuzu, koşu ve yürüyüş yolu, restoranlar ve çocuk havuzu mevcut.

Ödeme planı kapsamında lansmana özel avantajları bulunan projede yüzde 25 peşinat verildiğinde kalan tutar için banka kredisiyle 120 ay taksit avantajı sağlanıyor.

Folkart Life Bornova Rezidans Hizmetleri

KÜTÜPHANE – TOPLANTI&ÇALIŞMA ODALARI – CAFE – ATM AÇIK/KAPALI YÜZME HAVUZU – FITNESS&CARDIO MERKEZİ SPA MERKEZİ – KUAFÖR – LOSTRA – 7/24 GÜVENLİK – TEKNİK SERVİS KAPALI OTOPARK – HOUSE KEEPING – KURU TEMİZLEME – ARAÇ YIKAMA – POWER JENERATÖR

Folkart Life Bornova Konut Projes, Folkart Life Bornova Teslim Tarihi

Folkart Life Bornova

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir