Folkart Life Bornova 230 Bin TL’den Başlayan Fiyatlarla

Folkart Life Bornova

Folkart yapı tarafından İzmir-Bornova’da hayata geçirilmekte olan Folkart Life Bornova projesinde fiyatlar 230 Bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Müzeleri, parkları, kafeleri, hastaneleri, alışveriş merkezleri, eğlence ve kültür alanlarıyla İzmir’in en önemli ilçelerinden birinde Bornova’da, lüks ve ulaşılabilir bir yaşam Folkart imzasıyla karşınızda!

Folkart Life Bornova Yeni Statü Sembolü

İzmir’in kalbinde, tüm ana akslara yakın konumda yer alan projenin farklı karakteri daha ilk bakışta kendini belli ediyor. En kaliteli malzemelerin Folkart ayrıcalığıyla bir araya getirildiği Folkart Life Bornova, yaşamdan ilham alınarak tasarlandı. Güneşin yansımalarıyla renklenen camları, ince zarif aksları ve yatay mimarisiyle proje, Bornova’nın yeni statü sembolü olmaya aday.

Hayata ve Doğayla Yakın Bir Proje

Peki yılın 300 gününü güneşli geçiren bir şehirde balkonsuz ya da terassız bir proje düşünülebilir mi? Folkart Life Bornova bu soruya iddialı bir yanıt veriyor. Çünkü projede en küçükten en büyüğe kadar tüm dairelerin geniş bir terası var. Kısacası gökyüzüne açık, dört mevsimlik bir keyif sizi bekliyor.

Gökyüzüne Açık Bir Hayat

Modern bir yaşam stilini, Folkart’ın mükemmelliği ile buluşturan Folkart Life Bornova, hem hayata ham de doğaya yakın. İzmir’in tüm ana akslarına kolay ulaşılabilir bir noktada yer alan proje, aynı zamanda 18 bin m2’lik yeşil alanıyla dingin ve sakin bir manzara vadediyor.

Folkart Life Bornova Kapalı Havuz Keyfi

Yaz gelince açık havuza inin. Biraz güneşlenin sonra da serinleyin. Havalar soğuyunca havuz keyfine kapalı havuzda devam! Folkart Life Bornova, çok az projede yer alan kapalı havuz artısıyla karşınızda!

Yaşama ve Yatırıma Değer

Folkart Life Bornova size iki önemli seçenek sunuyor. İster Folkart imzasıyla hayata geçen lüks ve ulaşılabilir projede yaşayarak İzmir’in tadını çıkarın; isterseniz avantajlı konumu, kalitesi ve Folkart ismiyle değeri her geçen gün artacak bi yatırımın parçası olun. Karar sizin..

Ulaşımı Kolay Bir Proje

Folkart Life Bornova, İzmir çevre yoluna, metroya, İzban’a, İzmir Çeşme ve İzmir-Aydın Otoyolu’na bağlantılı; çevre yoluna 500 metre mesafede, Adnan Menderes Havalimanı’na, metroya düşündüğünüzden çok daha yakın, çok avantajlı bir konumda!

Hayatın İçine Karışmak…

Folkart Life Bornova’nın sunduğu yaşam gustosu, hak ettiğiniz değeri ilk adımdan itibaren hissettiriyor. Siz ve konuklarınızı danışmada karşılayan konfor; sosyal alanlardan açık-kapalı yüzme havuzlarına, spor imkanlarından SPA merkezine uzanıyor. Kapalı otopark, spa merkezi, kütüphane, toplantı odaları, yeşil alanlar, balkon, geniş teraslar ulaşılabilir, lüks bir yaşam tarzına açılıyor.
Dinamik mimari yaklaşımıyla hareketli kent ritmine gönderme yapan Folkart Life Bornova, tam da hayal ettiğiniz gibi!

Folkart Life Bornova Cazibe Noktası

Folkart Life Bornova’nın en önemli cazibe noktalarından birisi de restoran-cafe ve mağazalardan oluşan ticari alan. Dostlarınızla ya da ailenizle birlikte spor çıkışı ya da iş dönüşü yapacağınız yemek keyfi, burada tüm yorgunluğunuza değecek.

İçten Gelen Güzellik

Folkart Life Bornova’ya her gün yeniden hayran olacaksınız. Dıştan içe uzanan dekorasyon harikası dokunuşlar, yaşam sevincini artırıyor ve bir an önce eve dönme isteği uyandırıyor.

Folkart Life Bornova Rezidans Hizmetleri

KÜTÜPHANE – TOPLANTI&ÇALIŞMA ODALARI – CAFE – ATM AÇIK/KAPALI YÜZME HAVUZU – FITNESS&CARDIO MERKEZİ SPA MERKEZİ – KUAFÖR – LOSTRA – 7/24 GÜVENLİK – TEKNİK SERVİS KAPALI OTOPARK – HOUSE KEEPING – KURU TEMİZLEME – ARAÇ YIKAMA – POWER JENERATÖR

Folkart Life Bornova Fotoğrafları

 

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir