Emporia İstanbul’da 356 bin TL’den Başlayan Fiyatlar

emporia istanbul

Emporia İstanbul Evleri’nde fiyatlar metrekare birim fiyatı 5 bin 800 TL ile 7 bin TL arasında değişiyor. Emporia İstanbul’da 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon daireler bulunuyor.

Yoğun kent hayatının yaşandığı; iş ve ev arasında her gün yeniden başlayan serüvende, insanların adeta saniyelerle yarıştığı İstanbul’da hayat bir kaos içinde sürüp gidiyor. İnsanlar için sevdiklerine ve hatta kendilerine zaman ayırabilmek bile bir lüks haline geliyor. İstanbul’un yeni finans merkezinin yanı başında hayata geçen Emporia İstanbul projesi, şimdi iş ile ev arasında zamanla yaşanan yarışa son veriyor. Tamamı rezidans ve home office olarak kurgulanan projede kaos, yerini huzur ve mutluluğa bırakıyor.

Emporia İstanbul ödeme planı!

Şerifali Emporia İstanbul ödeme planı kapsamında yüzde 40 peşinatla 24 ay sıfır faiz, yüzde 50 peşinatla 36 ay sıfır faiz taksitli ödemeler yapılıyor. Emporia İstanbul projesi 24 ay sonra teslim edilecek.

AKS Yapı tarafından hayata geçirilen Emporia İstanbul Evleri projesi 12 bin metrekare alanda dört blok olarak planlandı. Yüzde 1 KDV’nin uygulandığı Emporia İstanbul projesinde dairelerin alanları 60,75 metrekare ile 101,72 metrekare arasına değişiyor.

Huzurlu bir ev, prestijli bir ofis…

Dünyanın en prestijli mimarlık ödüllerinden biri olan Ağa Han Ödülü sahibi ünlü Türk mimar Han Tümertekin’in imzasını taşıyan EMPORIA İstanbul, tamamı güneş gören 4 bloktan oluşuyor. İş merkezlerine ve ana ulaşım yollarına çok yakın konumu ile bir evden ve ofisten beklentilerinizi tam anlamıyla karşılayacak olan EMPORIA İstanbul’da 8 tip 1+1, 4 tip 2+1 daire olmak üzere toplam 536 adet daire seçeneği beğeniye sunuluyor. Hayata maksimum düzeye keyif katmak üzere tasarlanan projede, bunun için birçok olanak bulunuyor.

Emporia İstanbul Emporia İstanbul’da 356 bin TL’den Başlayan Fiyatlar

Emporia İstanbul

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir