Mutfak dekorasyonu fikirleri sizlere özel!

Mutfak dekorasyonu-6

Mutfak dekorasyonu fikirleri. Şüphesiz ki mutfak dekorasyon üzerinde en büyük etkiyi oluşturan şey mutfak dolaplarıdır. Güzel tasarımlı mutfak dolaplarına sahipseniz işin büyük bir kısmı hallolmuş sayılıyor. Ama dolaplarını sevenler veya değiştirmeyi düşünmeyenler de mutfaklarını en güzel şekilde dekore edebilirler. Aşağıda Mutfak dekorasyonu fikirleri hakkında harika örnekler bulacaksınız. Mutfaklarınıza farklı objeler ile renk verebilirsiniz. Örneğin meyve tabakları ve içinde farklı renklerde meyveler, pencere kenarında sarkan küçük sarmaşık bitkileri veya güzel bir vazo içinde renkli çiçekler. Mutfağınızda mutfak temalı aksesuarlar kullanabilirsiniz. Çini tabaklar ile duvarları süsleyebilir, mutfak raflarına renkli şişeler dizebilirsiniz. Yemek tarif kitaplarını bir rafta sergileyebilir, yemek listesini yazdığınız küçük bir kara tahtayı duvara asabilirsiniz. İşin gerçeği mutfağınız için sayısız harika fikir bulabilirsiniz. Aşağıdaki fotoğraflardan Mutfak dekorasyonu fikirleri hakkında fikirler edinebilirsiniz.

Mutfak dekorasyonu fikirleri Mutfak dekorasyonu fikirleri sizlere özel! Mutfak dekorasyonu fikirleri-2 Mutfak dekorasyonu fikirleri sizlere özel! Mutfak dekorasyonu fikirleri-3 Mutfak dekorasyonu fikirleri sizlere özel! Mutfak dekorasyonu fikirleri-4 Mutfak dekorasyonu fikirleri sizlere özel! Mutfak dekorasyonu fikirleri-5 Mutfak dekorasyonu fikirleri sizlere özel! Mutfak dekorasyonu fikirleri sizlere özel! Mutfak dekorasyonu fikirleri-7 Mutfak dekorasyonu fikirleri sizlere özel! Mutfak dekorasyonu fikirleri-8 Mutfak dekorasyonu fikirleri sizlere özel!

Mutfak; tabak, tencere, kaşık, fırın, buzdolabı, temizlik araçları, elektrikli ev aletlerini vb. eşyaların muhafaza edildiği, dolapların uygun şekilde yerleştirilmesinden oluşan mekândır. Mutfak tasarımı yapılmadan önce kullanıcıların ne tür eşyalar kullandığı, kültürel düzeyleri, evdeki kişi sayısı, çocuk sayıları ve hangi renklerden hoşlandıkları gibi verilerin öğrenilerek daha uygun bir tasarıma fırsat verecektir. Mutfak tasarımına başlamadan önce belirlenen bu bilgiler ışığında insanı sıkmayacak, boğmayacak ve ferahlık verecek bir mekân düzenlenmelidir. Kullanıcılardan elde edilen verilere uygun olarak mutfak tasarlanır. Tasarlama esnasında modül sisteminden faydalanmak gerekir. Binaların konumlarına göre modül ve demonte tasarımlar taşımada kolaylıklar sağlamaktadır. Cad bilgisayar proğramlarıyla bir tasarım yapılırken modül tanımlama, cephe görünüşleri, plan görünüşleri, perspektif görünüşleri ve kaplama( render) kalitesi gibi özellikleri iyi olmalıdır. Cad çizim proğramları mobilya tasarlama ve kullanışlılık açısından ve zengin tasarım özelliklerinden dolayı günümüzde öne çıkmaktadır. Planda yerleştirme yapmadan önce yapacağımız tasarımın karakalem çalışması yapılmalıdır. Tasarımı üç boyutlu modüler sistem olarak ayrı bir sayfada yada aynı sayfanın boş yerinde yapılmalıdır.

İletişim: 0233 339 0 999
Bilgi için:  bilgi@konuemlak.com

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir