Silkroad Residence kiralık daire fırsatlarıyla sizlerle buluşuyor!

Silkroad Residence

Binışık Yapı tarafından Pendik-Kurtköy’de hayata geçirilen Silkroad Residence kiralık daire; 

Her aşamada denetime açık üretim politikası Örtülü değil !, ayrıntılı olarak ifade edilen gerçek metrajlar …
Sağlam zemin, sismik etüd,drenaj, cypex katkılı radye temel, C-30 beton…
Çift asansör, acil durum jeneratörü.
İstisnasız her daireye balkon, 3.20 daire yüksekliği..
Duvar(daireler arası çift duvar içerisinde 110 dan. taş yünü), zemin, asma tavan ve doğrama (Alman Rehau doğrama, şişe camın konfor camı) ile ses ve ısı izolasyonu.Ses geçirmez pis su boruları..
Teknik şartnamede tüm detayları inceleyebilir , dilediğiniz zaman yerinde tetkik edebilir veya ettirebilir, örneğin süpürülebilir alanları bizzat metre ile ölçebilirsiniz..

Genel Hizmetler; Reception ve ön büro, Yaşamınızı kolaylaştıran modern hayatın gerektirdiği her türlü sekreterlik hizmetleri teknik servis hizmeti 24 saat…

Binışık Yapı tarafından Pendik-Kurtköy’de hayata geçirilen Silkroad Residence kiralık daire; 5.250 m2 arsa alanı üzerinde, 16.800 m2 inşaat alanı, 4 blok, 92 residence daire ve 2 adet mağazadan meydana gelmektedir.

Projede; çocuk bahçesi, oturma grupları, yetişkin ve çocuk açık yüzme havuzu, kapalı sosyal alanda; kafeterya, toplantı salonu, kapalı yüzme havuzu,  fitness center ve fizik tedavi ünitesi, elektrik ve mekanik onarım, kuru temizleme, housekeeping, çocuk klübü, danışmanlık merkezi, fizik tedavi danışmanlığı ve fizik tedavi olanağı, aile terapisi danışmanlığı, kuru temizleme, çamaşır ve ütü hizmetleri de belirli bir ücret karşılığında verilmektedir.

 

Yıllar geçtikçe artarak değerlenecek bir yatırım
Bölge çok hızlı bir şekilde, iş, ulaşım, eğitim, sağlık, sosyal, sportif ve kültürel anlamda gelişmekte, büyümekte ve dolayısı ile değerlenmektedir.Özellikle ülkemizin en büyük ve sürekli gelişmekte olan organize sanayi bölgesine, ek üniteleri ile birlikte hızla gelişen havaalanına, yapımına başlanmış olan en önemli tekno parka ve ayrıca bunlara hizmet sunan ve sunacak olan sektörlerin yarattığı iş olanaklarına İstanbul’un hiç bir bölgesi sahip bulunmamaktadır
Yanıbaşınızdaki veya yakın çevrenizdeki iş imkanları sayesinde, trafikte egzoz gazı yutarak ömrünüzü tüketmeyecek, zamanınızı sevdiklerinizle, kendinize ayırarak dolu dolu yaşayabileceksiniz. Bundan daha değerli ne olabilir?..
İyice elenip sıkça dokunmuş özgün mimari, kaliteli malzeme ve özenli bir işçilikle gerçekleştirilen binalar yorulup eskimeyecek (dökülmeyecek) bölgenin değerlenmesine koşut olarak yatırımcısına kazandıracaktır.
Genellikle yaşandığı gibi; konut alındıktan, hatta yerleştikten sonra hiçbir konuda değişiklik yapmak, tekrar maddi ve manevi külfete katlanmak durumunda kalınmayacaktır.
Daire planlarında görülen eşya yerleşimleri ölçekli, yani gerçek boyutlarındadır.
Dairelere değer katan bir başka unsur ise ; tavanların asma alçı tavan olup . 3.20 olan daire yüksekliği, asma tavandan sonra net 2.70’dir.
Dairelerin tümünde balkon bulunmaktadır.
Her dairenin kapalı otoparkta, rahat giriş çıkış yapabileceği, nizami ölçülerde bir araçlık yeri vardır. Yeşil alana araç girişi ve park edilmesi mümkün değildir. Böylece yeşil alan zaman içerisinde ne açık otoparka dönüşecek, ne de araç sahipleri sokaklarda araçlarını park etmek için yer arayacaklardır.

Silkroad Residence kiralık daire Silkroad Residence kiralık daire fırsatlarıyla sizlerle buluşuyor! Silkroad Residence kiralık daire-6 Silkroad Residence kiralık daire fırsatlarıyla sizlerle buluşuyor! Silkroad Residence kiralık daire-5 Silkroad Residence kiralık daire fırsatlarıyla sizlerle buluşuyor! Silkroad Residence kiralık daire-4 Silkroad Residence kiralık daire fırsatlarıyla sizlerle buluşuyor! Silkroad Residence kiralık daire Silkroad Residence kiralık daire fırsatlarıyla sizlerle buluşuyor! Silkroad Residence kiralık daire Silkroad Residence kiralık daire fırsatlarıyla sizlerle buluşuyor!

Silkroad  Rezidans hizmetleri gerçekçi olarak tasarlanmış ve uygulanacaktır.
Projede belirtilen hizmetlerin sunulabilmesi için her türlü detay düşünülmüş, gerekli mekanlar tasarlanmış ve ayrılmıştır. Bu hizmetler yatırımınıza değer katarken, güvenlik resepsiyon, bakım ve onarım gibi genel harcamalar hariç, faydalananın ödemesi koşulu ile aidatların klasik site aidatlarının üzerine çıkmaması sağlanacaktır.
Gerek malzeme gerekse işçilik ile ilgili bilgileri teknik şartnamede inceleyebilir, inşaa aşamasında ise dilediğiniz zaman yerinde tetkik edebilir veya ettirebilir, bizzat elinize metre alıp proje ile karşılaştırabilirsiniz. Silkroad Residence kiralık daire.

 

 

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir