İzmir Ege Perla’da Kaba İnşaatın Sonuna Gelindi

ege-perla-da-kaba-insaatin-sonuna-gelindi

İŞ Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı İzmir’de hayata geçirdiği Ege Perla projesinin kaba inşaatına sona geldi. 180 milyon dolar yatırımla inşa edilen Ege Perla’da bugüne kadar konutların yüzde 70’i satıldı.

İŞ GYO  Ege Perla projesinin kaba inşaatında sona yaklaştı. 180 milyon dolar yatırımla inşa edilen Ege Perla’da bugüne kadar konutların yüzde 70’i satıldı.Satışı devam eden bağımsız birimlerin metrekare fiyatı konutlarda 3 bin 159 dolardan, ofislerde 3 bin 740 dolardan başlıyor. İş GYO Genel Müdürü Turgay Tanes, İstanbul’un Ümraniye ilçesinde satın alınan yaklaşık 5 bin metrekare arsa üzerinde 18 katlı, ofis ile ticari alanlar yapacaklarım söyledi. Tanes, “Projenin finans merkezinin içinde yer alması bizim için önemli” dedi.

Ege Perla Projesi

Hissedenleri, İzmir’in büyüsünü bilenleri bu keyfi paylaşmaya çağırıyor!
Ege PERLA projesini hayata geçiren İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tamamı dünya standartlarında, Türkiye’nin önde gelen gayrimenkullerinin yer aldığı portföyü ile gayrimenkul piyasasındaki ilerlemeye ivme kazandırıyor. Çağdaş insana ve çağdaş kentlere yakışır projelere imza atan İş GYO, iş yapış biçimi, organizasyon yapısı, kurumsal değerleri ve yönetim anlayışıyla sektördeki öncü konumunu koruyor. Modern hayatın tadını yaşanası konutlarda çıkarmak isteyenler ve yüksek getirili, akılcı gayrimenkul yatırımları yapmayı düşünenler, aradıklarını İş GYO portföyünde buluyorlar.

Ege Perla Özellikleri

İzmir’in ihtiyaçlarını modernliğin imkânlarıyla buluşturan Ege PERLA, İş GYO güvencesiyle hayat buluyor. Konak Belediyesi sınırları içinde bulunan kentsel dönüşüm bölgesinin yeni yapılanması ve gelişime açıklığı, ilerleyen dönemler için bölgeye büyük bir yatırım potansiyeli kazandırıyor. Alışveriş, iş ve yaşam merkezi olarak tasarlanan karma proje Ege PERLA, herkesi bu değişimin bir parçası olmaya davet ediyor.
Aga Khan ödüllü, dünyaca ünlü Mimar Emre Arolat, İş GYO projesinin en önemli hedeflerinden birini, tasarımın sosyal ayrışmaları ve sorunları yaratmayacağı bir yönelimle ele alıyor. Bu bağlamda oluşturulan çift kollu alışveriş alanını, bilindik merkezlerin kente kapalı kurgusunun tam tersine, hem Ankara yolu yönünden hem de deniz tarafından rahatça ulaşılabilen doğrusal, açık bir sistemle biçimlendiriyor.

Ege Perla İzmir Ege Perla'da Kaba İnşaatın Sonuna Gelindi

Ege Perla

Ege Perla Avm

Ege PERLA’nın yaklaşık 25.000 metrekare kiralanabilir alana ve yarı açık konsepte sahip  alışveriş merkezi içinde keyifli bir mola seçeneği sunan sinema, eşsiz lezzetleri ile  şık cafe ve restoranlar, seçkin markalara ulaşılabilecek mağazalar…Hepsi şehrin ritmini ve  eğlencesini içinde barındıran Ege PERLA Alışveriş Merkezi’nde.

Ege Perla Avm İzmir Ege Perla'da Kaba İnşaatın Sonuna Gelindi

Ege Perla Avm

Ege Perla’da Yaşam

Kapalı yüzme havuzu, sağlıklı bir yaşamın anahtarı fitness center, SPA alanı ve rezidans kulesinin en üst katında yer alan, her mevsim eşsiz körfez manzarası eşliğinde keyifle vakit geçirebileceğiniz açık ve kapalı alana sahip Lounge bulunmaktadır.

Ege Perla Nerede

18.392 m2’lik arsa üzerine kurulacak olan Ege PERLA, körfez manzaralı daireleri, ferah çalışma ortamına sahip ofisleri ve özgün, yarı açık mimarisi ile seçkin mağazalara ev sahipliği yapacak alışveriş merkezini sizlere sunuyor. İhtiyaç duyduğunuz her şeyi bir arada bulabilmeniz ve güzel vakit geçirebilmeniz için tasarlanan bu özel proje sayesinde, kolay ve keyifli hayatın kapısı İş GYO güvencesiyle açılıyor. Şehrin dört karayolu koridorunun kesişim noktasında bulunan proje alanı, bulunduğu konum itibariyle ulaşım açısından büyük kolaylık sağlıyor.

Ege Perla Nerede İzmir Ege Perla'da Kaba İnşaatın Sonuna Gelindi

Ege Perla Nerede

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir