İzmir Çiğli Park Yaşam Ataşehir Projesi

izmir-park-yasam-atasehir-projesi

Park Yaşam Ataşehir yeşil alanlar, ferah iç mekanlar, izmir’in en geniş otoparkı, sosyal donatılar, çocuklar için oyun alanları, benzersiz tasarım.

Park Yaşam Ataşehir Projesi Hakkında

İzmir’in değer kazanan semtlerinden Çiğli Ataşehir’de , 52bin metrekarelik alan üzerinde , şehrin merkezinde , metro istasyonuna 5dk. yürüyüş mesafesinde , bölgenin 650 yatak kapasiteli ilk devlet hastanesi ve özel hastanelerin yanı sıra özel okulların ve alışveriş merkezlerinin yanı başında konumlanan Park Yaşam Ataşehir İzmir’in insan odaklı ve çevreci en büyük konsept projesi olmasıyla farklılık yaratıyor.

Çevreci ve insan odaklı bir anlayışla geliştirdiğimiz yeni proje İzmirlilerin beğenileri ve refah düzeyleri düşünülerek , yeşil alanlar ön plana çıkarılarak ekolojik düzenlemelere uygun bir yaşam imkanı sunuyor.

Yatay mimarisiyle ön plana çıkan proje, 859 daire ve 18 adet villa olmak üzere toplam 877 konuttan oluşmaktadır.

Ataşehir’i Yeşille Buluşturan Proje

‘Yeşilin  verdiği huzur ve mutluluk Park Yaşam Ataşehir’de…

Park Yaşam Ataşehir ‘i en ayrıcalıklı kılan özelliklerden biri de şüphesiz yeşil alanlara verdiği önem.

52.000m2’ lik proje arazisinin 35.000 m2’sinin yeşile alanlara ayrılması doğaya ne kadar önem verdiğimizin bir kanıtı.

7/24 çocuklarınızın güvenle oynayabileceği ve arkadaşlıklar kurabilecekleri doğa yaşamında yeşilin ve oksijenin keyfini doyasıya çıkarın!’

Park Yaşam Ataşehir İzmir Çiğli Park Yaşam Ataşehir Projesi

Park Yaşam Ataşehir

‘Yatay mimariyle İnsan odaklı yaşam’

Yatay mimarisiyle ön plana çıkan proje Park Yaşam Ataşehir ,  859 daire ve 18 adet villa olmak üzere toplam 877 konuttan oluşmakta.

İzmirlilerin beğenilerini ve refah yaşam tarzlarını hedef alan projede, 1+1, 2+1, 3+1 ve 3+2 seçenekleri ile birlikte dubleks , teras olanakları ve ‘winter garden’ konseptli  daireler de yer alıyor.

Müstakil  yaşam özlemi duyan herkese hitap eden proje, bölgede yaşayacak olanların her türlü yaşam ve  ihtiyaç çeşitliliğini sağlarken, komşuluk ilişkilerini de öne çıkaran bir konseptle hazırlandı.

İzmir’in en büyük tek katlı kapalı yeraltı otoparkı

Size günün yorucu temposundan sonra  evinize geldiğinizde park yeri problemi yaşamayacağınız ,açık ve kapalı otopark imkanı sunuyoruz.

Projede, yeraltı otoparkından  kat erişimli asansörler vasıtasıyla direkt daireye çıkma lüksünü yaşamak da mümkün…

Park Yaşam Ataşehir İzmir Çiğli Park Yaşam Ataşehir Projesi

Park Yaşam Ataşehir

Sağlıklı ve tasarruflu bir yaşam

‘Park Yaşam Ataşehir projesi, geniş tutulan yeşil alanları sayesinde yürüyüş parkurları ve spor sahalarının da bulunduğu sosyal alanlara imkan sağlıyor.

Bununla beraber, açık ve kapalı yüzme havuzu, açık ve kapalı sosyal tesis, basketbol sahası,  fitness salonu ve tenis kortlarıyla da sizin ve ailenizin keyifle vakit geçirebileceğiniz bir yaşam sunuyor.

Park Yaşam Ataşehir İzmir İzmir Çiğli Park Yaşam Ataşehir Projesi

Park Yaşam Ataşehir İzmir

Avantajlı Konum

Park Yaşam Ataşehir, İzmir’İn değer kazanan semtlerinden Çiğli’de , 52.000M2’lik alan üzerinde, şehrin merkezinde, metro istasyonuna 5 dk. yürüyüş mesafesinde, bölgenin 400 yataklı kapasiteli ilk devlet hastanesive özel hastanelerin yanı sıra okulların ve alışveriş merkezlerinin yanında konumlanmaktadır.

Özel Olduğunuzu Hissedin…

Park Yaşam Ataşehir konumu ve çevreci proje olmasının yanı sıra sosyal yaşam alanları çeşitliliğiyle de farklı bir proje.

845 m2’lik alanda konumlandırılan açık havuz sayesinde Park Yaşam Ataşehir’de, güneşlenmek ve yüzmek günlük hayatınızın bir parçası olacak .

Park Yaşam Ataşehir Çiğli İzmir Çiğli Park Yaşam Ataşehir Projesi

Park Yaşam Ataşehir Çiğli

Çevreye Duyarlı Yeşil Proje

Çevreye duyarlılığıyla öne çıkan Park Yaşam

Ataşehir Projesi, geniş tutulan yeşil alanları, göletler  ve oyun parkları  sayesinde sizlere ailecek rahat edebileceğiniz konforlu bir yaşamın anahtarını sunuyor.

Park Yaşam Ataşehir Konum

İzmir’in Çiğli Ataşehir bölgesinde, AOSB, Kent Hastanesi, 400 yataklı bölge hastanesi, Doğa Koleji, Metro, Katip Çelebi Üniversitesi.

Park Yaşam Ataşehir Konum İzmir Çiğli Park Yaşam Ataşehir Projesi

Park Yaşam Ataşehir Konum

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir