Geleceğin banyo dekorasyonu banyonuza çok yakışacak!

Geleceğin-banyo-tasarımları-10

Geleceğin banyo dekorasyonu sizlere yeni bir fikir sunuyor!

Son yıllarda her alanda tasarımlar akıl almaz derecede değişiyor. Eskiden bilim kurgu filmlerinde gördüğümüz tasarımları şimdi satın almak ve kullanmak mümkün. banyo dekorasyonu da bu alanın içine giriyor. Bu foto galeride en yeni banyo tasarım fikirlerini, geleceğin banyo dekorasyonunı sizlerle paylaşıyoruz. Yeni teknolojilerin banyolarda kullanılması ile oluşan bu banyo dekorasyonu bilim kurgu filmlerini aratmıyor. Daha uçarı ve ilginç şekillerin kullanıldığı, konforun ön planda tutulduğu bu tasarımlar gerçekten çok dikkat çekici ve etkileyici. Bu tarz banyo dekorasyonunı ben de seviyorum, insana kendini özel ve iyi hissettiriyor. Meraklıları için özel bir foto galeri, geleceğin banyo dekorasyonu sizlerle.

Bütün mekânlarda olduğu gibi banyodaki ölçülerde düşünülecek en önemli unsur, İnsandır. İnsanın banyoda ergonomik ve kullanım kolaylığı olarak rahat ettirilmesi gerekir. Fonksiyonları belirlenen bir banyo tasarımında, banyo mobilyalarının konumu, dolaplar arasındaki mesafe, tezgâh altı ve tezgâh üstü dolaplara kolay ulaşabilme ve uygun görüş alanı oluşturma gibi durumlar, yaşamınıza istediğiniz konforu getirmektedir.

banyo dekorasyonu yapılmadan önce kullanıcıların ne tür eşyalar kullandığı, kültürel düzeyleri, evdeki kişi sayısı, çocuk sayıları ve hangi renklerden hoşlandıkları gibi verilerin öğrenilerek daha uygun bir tasarıma fırsat verecektir. Banyo tasarımına başlamadan önce belirlenen bu bilgiler ışığında insanı sıkmayacak, boğmayacak ve ferahlık verecek bir banyo dekorasyonu düzenlenmelidir.

Kullanıcılardan elde edilen verilere uygun olarak banyo tasarlanır. Tasarlama esnasında modül sisteminden faydalanmak gerekir. Binaların konumlarına göre modül ve demonte tasarımlar taşımada kolaylıklar sağlamaktadır. Cad bilgisayar proğramlarıyla bir tasarım yapılırken modül tanımlama, cephe görünüşleri, plan görünüşleri, perspektif görünüşleri ve kaplama( render) kalitesi gibi özellikleri iyi olmalıdır. Cad çizim proğramları mobilya tasarlama ve kullanışlılık açısından ve zengin tasarım özelliklerinden dolayı günümüzde öne çıkmaktadır. Planda yerleştirme yapmadan önce yapacağımız tasarımın karakalem çalışması yapılmalıdır. Tasarımı üç boyutlu modüler sistem olarak ayrı bir sayfada yada aynı sayfanın boş yerinde yapılmalıdır.

Geleceğin banyo dekorasyonu banyonuza çok yakışacak! Geleceğin banyo dekorasyonu banyonuza çok yakışacak! banyo dekorasyonu Geleceğin banyo dekorasyonu banyonuza çok yakışacak! Geleceğin banyo dekorasyonu banyonuza çok yakışacak! Geleceğin-banyo-tasarımları-6 Geleceğin banyo dekorasyonu banyonuza çok yakışacak! Geleceğin banyo dekorasyonu banyonuza çok yakışacak! Geleceğin-banyo-tasarımları-9 Geleceğin banyo dekorasyonu banyonuza çok yakışacak! Geleceğin-banyo-tasarımları-10 Geleceğin banyo dekorasyonu banyonuza çok yakışacak!

Geleceğin banyo dekorasyonunı sizlerle paylaştık. En ilginç tasarımlar ve dekorasyon örnekleri sitemizde sizlerle.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir