Çiçek Plaza’da 225 Bin TL’den Başlayan Fiyatlar

izmir-cicek-plaza-da-225-bin-tl-den-baslayan-fiyatlar

Çiçek Plaza Office projesinde ofisler 42 metrekare ile 130 metrekare arasında değişiyor. İstediğin boyutta birleştirilip farklı boyutta ofis yapma seçeneği de bulunuyor. Çiçek Plaza Office’ leri 225 bin TL’ den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Çiçek Plaza Office’ leri toplam 160 ofisten oluşuyor. Proje içerisinde fitness center, kat ve teras bahçe, toplantı odaları, 320 metrekare peyzaj alanı yer alıyor. Proje  Çiçek İnşaat  tarafından hayata geçiriliyor.Çiçek Plaza Office projesinde ofisler 42 metrekare ile 130 metrekare arasında değişiyor. İstediğin boyutta birleştirilip farklı boyutta ofis yapma seçeneği de bulunan proje toplam 3 bin 900 metrekare alan üzerinde yükseliyor.Çiçek Plaza Office projesi  İzmir  Adliyesi’ne 800 metre, Çevre yoluna 2 dakika, İzmir Otogarı’na 6 dakika, Havaalanına 20 dakika, Stadyum Metro Durağına 20 metre, 1. Sanayi Sitesi’ne 500 metre kadar uzaklıkta yer alıyor.Çiçek Plaza Office’ leri 225 bin TL’ den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Ödeme seçenekleri olarak kredili ve nakitte yüzde 10 indirim imkanı sunan projedeki ofislerin teslim tarihi 14 ay içinde gerçekleşmesi planlanıyor.

İzmir’in yeni yatırım bölgesi Bayraklı’da yükselen Çiçek Plaza satılık ofis, stadyum metro durağının yanında, Adliye’ye yürüme mesafesinde bulunuyor. Ege’nin iş dünyasının tam merkezinde inşa edilen projede farklı büyüklüklerde ofis ve dükkanlara yer verildi. Çiçek Plaza satılık ofis ‘da ofislerin 1.000 TL ile 3 bin 500 TL arasında kira getirisi sunması bekleniyor. Ulaşım açısından avantajlı bir konumda bulunan proje, çevreyoluna 2 dakika, havaalanına ise 20 dakika mesafede yer alıyor.

Kira geliri: 1.000 TL’den başlayacak

En düşük-en yüksek ofis fiyatı: 225 bin TL-575 bin TL

Ödeme Seçenekleri
Çiçek Plaza satılık ofis’da ofisler banka kredisine uygun durumda.

Proje Hakkında
Çiçek Kardeşler İnşaat tarafından 4 bin 500 metrekarelik alana kurulan Çiçek Plaza satılık ofis ‘da tek blokta 164 ofis yer alıyor. Ofislerin alanları 44 ile 137 metrekare arasında değişiyor. Projede ofislerin yanı 10 adet dükkan da bulunuyor. Özellikler bakımından oldukça zengin olan Çiçek Plaza satılık ofis ‘da 204 kapalı, 26 açık toplam 230 araçlık otopark alanı mevcut.

Çiçek Plaza Çamdibi Çiçek Plaza'da 225 Bin TL'den Başlayan Fiyatlar

Çiçek Plaza Çamdibi

Site Özellikleri:

 • Açık otopark
 • Fitness merkezi
 • Güvenlik
 • Kameralı güvenlik
 • Kapalı otopark

Bina Özellikleri

 • Asansör
 • Jeneratör
 • Lobi
 • Yük asansörü

Konut Özellikleri

 • Ankastre beyaz eşya
 • Isı pay ölçer
 • Merkezi ısıtma
 • Merkezi klima
Çiçek Plaza Çiçek Plaza'da 225 Bin TL'den Başlayan Fiyatlar

Çiçek Plaza

Proje Bilgileri
Yapımcı Firma : Çiçek Kardeşler İnşaat
Proje Tipi : Ofis
Konut Sayısı : 164
Arsa Alanı : 4500 m2
Konut Tipleri :
Metrekare Alanı : 44 – 137 m2
Teslim Tarihi : Mart 2016

Sağlam temeller attık!

Çiçek Kardeşler İnşaat’ın temelleri; 1970 yıllarda atıldı. Dönemin şartlarına ve tercihlerine uygun müşterilerine, gayrimenkul alım satımı yaparak, onlara yeni ufuklar açmalarıyla atıldı. Çiçek Kardeşler ismiyle, Çiçek Tatil Sitesi projesini hayata geçirerek, inşaat sektörüne yepyeni bir soluk getirdiler. 80’lı yıllardan itibaren hem kent içinde, hem de kent çevresinde gelişmekte olan yeni yerleşim birimlerinde önemli projelere imza atarak hızlı bir büyüme dönemine girdiler. 45 yıllık tecrübesiyle kent insanının doğal hayata uygun bölgelerde yaşama isteğini göz önüne alarak villa, konut, ofis ve rezidanslar ile ticari mekân çözümleri olmak üzere 5 seriyi bünyesinde temellendirdi.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir