Trabzon Vakfıkebir TOKİ 2. Etap Kuraları

trabzon-vakfikebir-toki-2.-etap-kuralari

Trabzon Vakfıkebir TOKİ 2. Etap’ta 358 TL taksitle daire sahibi olabilmek mümkün. TOKİ Trabzon Vakfıkebir Projesinde başvurular T.C. Ziraat Bankası A.Ş. aracılığıyla yürütülüyor.

TOKİ Trabzon Vakfıkebir 2. Etap konut kurası 13 Ocak 2016 tarihinde çekilecek. 75 metrekarelik dairelerin yer aldığı projede fiyatlar 107 bin 500 TL’den başlıyor. Trabzon Vakfıkenir TOKİ Evleri ödeme seçenekleri arasında yüzde 12 peşinatta kalan tutar için 180 ay, yüzde 20 peşinatta kalan tutar için 240 ay taksit fırsatı yer alıyor.

Trabzon Vakfıkebir TOKİ kura başvuru ücreti 2.etap

T.C. Ziraat Bankası A.Ş.’nin Trabzon Vakfıkebir şubesi tarafından kabul edilen Trabzon Vakfıkebir TOKİ 2. Etap’ta başvurular 500 TL’lik başvuru bedeli ile alınıyor. TOKİ Trabzon Vakfıkebir Konutları’nın tamamı 2 oda 1 salon şeklinde dizayn edildi. Toplamda 47 adet dairenin emekli kategorisinde satışa sunulduğu projede 358 TL taksitle veya 12 bin 400 TL peşinatla ödeme yapılabiliyor.

Trabzon Vakfıkenir  TOKİ Satış duyurusu için tıklayın!

Trabzon Vakfıkebir TOKİ Trabzon Vakfıkebir TOKİ 2. Etap Kuraları

Trabzon Vakfıkebir TOKİ

BAŞVURU ŞARTLARI:

Projeye başvuru yapabilmek için, başvuru sahibinin;

1. T.C. vatandaşı olması,

2. Projenin bulunduğu il /ilçe sınırları içerisinde 1 yıldan az olmamak koşulu ile ikamet ediyor olması veya projenin bulunduğu il veya ilçe nüfusuna kayıtlı olması,

3. Toplu Konut İdaresinden konut satın almamış olması ve Toplu Konut İdaresinden konut kredisi kullanmamış olması,

4. Kendisine eşine ve/veya velayeti altındaki çocuklara ait tapuda kayıtlı kat irtifaklı / kat mülkiyetli bağımsız bir bölümünün veya müstakil bir konutunun (tarla, bağ, bahçe, köy evi ve işyeri hariç) olmaması,

5. Aylık hane halkı gelirinin, en fazla net 3.200 TL olması gerekmektedir (Başvuru sahibinin ve eşinin gıda, yol, vs. her türlü aldıkları yardımlar dahil olmak üzere toplam hane halkı aylık net gelirinin en fazla 3.200 TL olması gerekmektedir.) (İstanbul ilinde gelir şartı 3.700 TL olarak uygulanacaktır.).

6. Bir hane halkı adına, yani kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocukları adına yalnızca bir adet başvuru yapılabilecektir.

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER: Nüfus Cüzdanı fotokopisi, Sosyal Güvenlik Kurumundan alınan Emekli Kimlik Belgesini veya belgesi henüz çıkmadı ise emekli olduğunu gösteren belge veya yazı.

Yukarıda yer alan belgeler dışında gerekli görüldüğünde ek belgeler istenebilecektir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir