Marmaroom kiralık daire fırsatlarını kaçırmayın!

Marmaroom kiralık daire

Marmaroom Kiralık daire fırsatları BURADA!

Evimiz denize karşı…

EVKO & MEOT İnşaat Grubu, merkezi konumu, muhteşem deniz manzarası, yemyeşil doğası ve tertemiz havası ile İstanbul’un Anadolu Yakası’nın yükselen değeri olan Maltepe’nin en güzel noktasında yer alan yeni projesi MARMAROOM’u hayata geçiriyor.

13.000m2 alan üzerinde çeşitli büyüklüklerde 1+1, 2+1 ve 3+1  tiplerinde konut ve ayrıca ticari ünitelerden oluşan Marmaroom kiralık daire , Marmara Denizi ve Adalar’ın büyüleyici manzarası ve Süreyyapaşa Ormanı’nın etkileyici doğal güzelliği eşliğinde size daha huzurlu, daha konforlu ve daha keyifli bir yaşamı seçme olanağını sunuyor.

Sosyal tesislerinde biri açık ve biri kapalı olmak üzere iki yüzme havuzu, çocuk havuzu, squash, masa tenisi, basketbol ve tenis oynanabilecek açık ve kapalı spor alanları, fitness merkezi, sauna ve masaj salonu, kafeterya, kreş ve çocuklarınızın güvenli bir şekilde eğlenebileceği oyun alanlarının yer aldığı projede ayrıca her daireye ait kapalı otopark ve depo alanı bulunmakta. Konumu itibariyle Kadıköy-Kartal hattının orta noktasında bulunan MARMAROOM, araçla D-100 (E-5) karayolu ve Maltepe/Huzurevi Metro istasyonlarına 4dk, Maltepe merkeze ve Sahilyolu’na 5 dk, Bağdat Caddesi’ne ise sadece 10dk uzaklıkta.

Eğer siz de şehrin göbeğinde doğayı, denizi ve modern hayatın olmazsa olmazlarını birarada yaşamak istiyorsanız, MARMAROOM’a buyrun.

Çünkü, MARMAROOM’da eviniz denize karşı…

letişim: 0233 339 0 999
Bilgi için:  bilgi@konuemlak.com

Marmaroom kiralık daire ayrıcalıkları

GENEL ÖZELLİKLER

Marmaroom kiralık daire sağlıklı, keyifli ve güvenli bir yaşam için her türlü olanak sağlanacaktır. Sosyal tesislerde  1 açık ve 1 kapalı olmak üzere iki havuz, çocuk havuzu, squash, basketbol ve masa tenisi için kapalı salonlar, sauna, fitness merkezi, kreş ve çocukların güvenle oynayabileceği oyun alanları yer alacaktır. Tenis ve basketbol oynanabilecek açık spor tesisleri bulunacaktır.

Her daire için bir adet kapalı otopark olacak, daire boyutlarıyla orantılı ebatlarda her daireye kişisel bir depo sunulacaktır.

Güvenlik hizmetlerini sağlamak için sitede 24 saat görev yapacak güvenlik görevlileri olacak, güvenlik kameraları bulunacak, siteye giriş – çıkışlar güvenlik kapılarından olacak ve bu kapılara dairelerden erişim sağlanacaktır. Marmaroom kiralık daire

Marmaroom kiralık daire Marmaroom kiralık daire fırsatlarını kaçırmayın! Marmaroom kiralık daire Marmaroom kiralık daire fırsatlarını kaçırmayın! Marmaroom kiralık daire Marmaroom kiralık daire fırsatlarını kaçırmayın! Marmaroom kiralık daire Marmaroom kiralık daire fırsatlarını kaçırmayın!

TEKNİK ÖZELLİKLER

İnşaat

Marmaroom kiralık daire Projesi’nde yer alan tüm yapılar Deprem Yönetmeliği’ne uygun olarak radye temel sistemiyle betonarme karkas olarak inşa edilecektir. Betonarme yapım tekniği tünel ve konvansiyonel kalıp kombinasyonu olacaktır.

 • Beton : İnşaatımızda TSE standartlarına uygun C30 ve C35 tipi beton kullanılacaktır.
 • Dış Cephe ve Duvarlar : Dış duvarlar tuğla, gazbeton veya bims olarak imal edilecektir. Dış cephede silikon esaslı suya dayanıklı boya, dekoratif komposit kaplama, seramik ve granit kullanılacaktır. Isı izolasyonu için dış cephede mantolama yapılacaktır. Bahçe katı daire dış duvarları extra su yalıtımı işlemine tabi tutulacaktır.Daire içi bölme duvarlar 1. sınıf bims ve tuğla olacaktır. Ses yalıtımını maksimize edecek malzeme kullanılacaktır. Bütün duvarlarda alçı sıva üstüne su bazlı boya kullanılacaktır.
 • Çatı : Mimari projeye bağlı kalınarak ısı ve su yalıtımı gereklerine uygun olarak teras çatı olacaktır.
 • Doğramalar : Pencere doğramaları ve balkon kapıları, ısı ve ses izolasyonu sağlayan çift camlı TSE belgeli 1. Sınıf PVC olacaktır.
 • Kapılar : Daire dış kapıları 1.sınıf ahşap kaplamalı çelik kapı olacaktır. İç kapılar, PVC kaplamalı 1. Sınıf tam press kapı olacaktır.
 • Tavanlar : Alçı macun ve su bazlı boya kullanılacaktır. Marmaroom kiralık daire, Kartonpiyer uygulaması yapılacaktır.
 • Islak Zeminler : 1. sınıf seramik ya da granit seramik kullanılacaktır. Su yalıtımı için gerekli uygulamalar yapılacaktır.
 • Oda Zeminleri : 1. sınıf laminant parke kullanılacaktır.

 Banyo 

 • Dolap : Marmaroom kiralık daire için özel olarak dizayn edilmiş dolaplar kullanılacaktır.
 • Vitrifiye  : Banyolarda ülkemizin en tanınan 1. sınıf markalarına ait hilton lavabo ve gizli rezervuarlı asma klozet kullanılacaktır.
 • Armatür : Ülkemizin en tanınan 1. sınıf markalarına ait TSE belgeli bataryalar kullanılacaktır.
 • Duşakabin : Hem ana hem de ebeveyn banyolarda 1. sınıf akrilik duş teknesi ve duşakabin kullanılacaktır.

Mutfak

 • Dolap : Marmaroom kiralık daire için özel olarak dizayn edilmiş dolaplar kullanılacaktır. Kapaklar PVC kaplı olacaktır. Tezgah akrilik ya da granit olacaktır.
 • Evye : Paslanmaz çelik olacaktır.
 • Ankastre : Ülkemizin ve dünyanın tanınmış markalarına ait 1. sınıf elektrikli fırın, set üstü ocak, ve paslanmaz çelikten davlumbaz yer alacaktır. 

Isınma Sistemi

Doğal gazla çalışan merkezi ısıtma sistemi olacaktır. Dairelerde ısınma panel radyatörle sağlanacaktır. Banyolarda beyaz ya da krom kaplama havlu kurutucu havlupan olacaktır. Marmaroom kiralık daire

  • Sıhhi Tesisat : Tüm dairelerde merkezi sistem tarafından sağlanan sıcak su olacaktır. Projede tüm konutların ihtiyacını sağlayacak büyüklükte su depoları  yer alacaktır. Tüm tesisatlarda 1. sınıf ses geçirmez PVC borular kullanılacaktır.
  • Elektrik Tesisatı : Elektrik tesisatında kullanılacak kablolar ve diğer tüm ürünler TSE belgeli olacaktır. Daire içinde her bir bağımsız bölümün ihtiyaçlarına uygun sayıda dekoratif anahtar ve priz yer alacaktır. Tüm dairelerde, site ve blok dış kapılarıyla görüntülü iletişim sağlanabilecek görüntülü diafon sistemi olacaktır.  Tüm dairelerde merkezi uydu ve kablolu TV yayınlarına erişim sağlanacaktır. Yıldırıma karşı paratoner bulunacaktır. Enerji kesintisi durumunda ortak alanların, hidroforların ve asansörlerin operasyonel kalabilmelerini sağlayacak jenaratörler yer alacaktır.

Asansörler

Her blokta iki adet yolcu (bunlardan bir tanesi aynı zamanda sedye asansörü olarak da kullanılabilecektir) ve bir adet yük asansörü olmak üzere toplam üç tane asansör bulunacaktır. Bu asansörlerde tam otomatik kat ve kabin kapıları, digital sinyalizasyon sistemi, acil durum aydınlatmaları ve diafon yer alacaktır. Marmaroom kiralık daire.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir