Helis More Residence daire fiyatları aklınızı alıyor!

Helis More Residence

Ne eğlenceden vazgeçin ne huzurdan;hikayenizi maviyle yeşilin arasında Helis More Residence daire fiyatları.

Helis More Residence daire fiyatları, benzersiz manzarası, hayranlık verici tasarımı ile sizlere bölge standartları üstünde bir yaşam sunuyor. Getirisi yüksek bir yatırım, yaşanacak keyifli bir konut, sadece işinize odaklanabileceğiniz eksiksiz bir ofis, alışverişin keyfine varacağınız mağazalar, adalar manzarasına karşı yürüyüş yapabileceğiniz bir parkur, açık ve kapalı yüzme havuzu ve hayatta isteyebileceğiniz her şeyden biraz daha fazlası… İzlemeye doyamayacağınız Marmara Denizi manzarası ve Aydos Ormanı’ndan esen bol oksijenli hava ile sağlıklı ve huzur dolu bir yaşamı şehrin içinde bulabileceğiniz nadir bir proje. Sevdiklerinizle vakit geçirebileceğiniz 2.500 metrekarelik sosyal tesis alanı, 15.000 metrekarelik otoparkı, her ofis ve daire için ayrılan özel depolama alanı ile her şey sizin yerinize düşünüldü; sizlere sadece bölgenin en yenilikçi karma projesi Helis More ile tanışmak kaldı.

Helis More Residence daire fiyatları aklınızı alıyor! Helis More Residence daire fiyatları-6 Helis More Residence daire fiyatları aklınızı alıyor! Helis More Residence daire fiyatları-5 Helis More Residence daire fiyatları aklınızı alıyor! Helis More Residence daire fiyatları aklınızı alıyor! Helis More Residence daire fiyatları-3 Helis More Residence daire fiyatları aklınızı alıyor! Helis More Residence daire fiyatları-2 Helis More Residence daire fiyatları aklınızı alıyor!

Birkaç gün sonra Helis Yapı’dan bir proje tasarlamam adına teklif aldım. Aydos Ormanı’nın ve Adalar manzarasının ortasındaki bu muhteşem konuma bir proje çizecek olmam beni çok heyecanlandırdı. Kafamdaki özgürlük ve sükuneti resme dökecektim. Aylar süren tasarım çalışmalarımın ardından hayallerimdeki yaşam alanı şekillenmeye başladı. Hayatı yaşamayı merkez alan bu eşsiz projede bende 23. kattan evimi aldım. Helis More’da ben de sizler ile komşu olacağım. Helis More Residence daire fiyatları.

  • Tamamı Balkonlu Ofis Ve Konutlar
  • Teras Katı Ve Güneşlenme Alanı
  • Fitness, Buhar Odası Ve Türk Hamamı
  • Kapalı Ve Açık Yüzme Havuzu
  • Yürüyüş Ve Koşu Parkuru
  • Bireysel Çalışma Ofisleri
  • Fitness, Buhar Odası Ve Türk Hamamı
  • Game Center
  • Misafir Residenceları

İletişim: 0233 339 0 999
Bilgi için:  bilgi@konuemlak.com

ŞEHİRLİ YAŞA

Helis More’un çevresindeki alışveriş ve yaşam merkezleri ile hayatınızı kolaylaştıracak konumu sizlere şehrin merkezinde huzurlu bir yaşamın kapılarını açıyor.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir