Helenium Wings daire fiyatları ile uygun ödeme koşulları!

Helenium Wings-5

Farklı tarzlar, farklı ihtiyaçlar, farklı tercihler için.

Helenium Wings daire fiyatları , her katında ortak kat bahçeleri bulunan 3 adet bloktan, bahçesiyle doğanın sıcaklığını, konforuyla kentin imkânlarını sunan villalardan ve bütün bunların ortasında, tepeden tırnağa zarafet ve yaşama keyfi sunan rezidansdan oluşan bir projedir.

Helenium Wings daire fiyatları, bol oksijenli temiz havası, planlı yapısı, şehir merkezine olan konumu ve depreme dayanıklı zeminiyle İstanbul’un en cazip yatırım alanı olan Kurtköy’de yer alıyor.

TEM, E-5 ve sahil yoluna ulaşım kolaylığıyla dikkat çeken Kurtköy, Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet köprülerine yalnızca 20 dakika uzaklıkta. Şehrin ana arterlerinden birinin üzerinde, toplu taşımaya uygun bir noktada bulunan Helenium , Sabiha Gökçen Havaalanı’na da oldukça yakın.

Gayrimenkul değeri her geçen gün artan Kurtköy bölgesi, Helenium”””””””””””””””” igeleceğe yatırım yapmak isteyenler için kaçırılmaz bir fırsata dönüştürüyor!

Teras bahçelerle süslü eşsiz konutlar… Ayrıcalık ve konforun buluştuğu villalar…

İster ev ister şık bir ofis olarak kullanabileceğiniz rezidanslar.

Sizin masalınız hangi Helenium Wings daire fiyatları’de yaşanıyor?

16.500 m² Proje alanı

12.000 m² Yeşil alan

Helenium Wings daire fiyatları Ayrıcalıkları ve Konforuyla Yaşama Tepeden Bakın!

Sauna, Türk ve Fin Hamamı
Kapalı ve Açık Otopark

Metropol yaşamının en önemli problemlerinden trafik ve park sorununa Helenium yer yok. Site içerisinde yer alan kapalı ve açık otoparklar, aracınızı güvenle park etmeniz için hazır.

Hayallerinizi gerçekleştirmek için hiç vakit kaybetmeden sizleri satış ofislerimize bekliyoruz. Avantajlı ödeme koşulları için ister satış ofisimizden, isterseniz de numaralı telefondan detaylı bilgi alabilirsiniz.

0233 339 0 999

numaralı telefondan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 Helenium Wings daire fiyatları Helenium Wings daire fiyatları ile uygun ödeme koşulları! Helenium Wings daire fiyatları-6 Helenium Wings daire fiyatları ile uygun ödeme koşulları! Helenium Wings daire fiyatları-5 Helenium Wings daire fiyatları ile uygun ödeme koşulları! Helenium Wings daire fiyatları-4 Helenium Wings daire fiyatları ile uygun ödeme koşulları! Helenium Wings daire fiyatları Helenium Wings daire fiyatları ile uygun ödeme koşulları! Helenium Wings daire fiyatları Helenium Wings daire fiyatları ile uygun ödeme koşulları!

İletişim: 0233 339 0 999
Bilgi için:  bilgi@konuemlak.com

Başarır İnşaat Yapı San. ve Tic. A.Ş. olarak, 1995 yılında demir çelik sektörü ile başlayan serüvenimize, 2004’ten bu yana konut sektörünü de dahil ederek büyümeye devam ediyoruz.

Faaliyet gösterdiğimiz her alanda fark yaratan işlere imza atmayı ilke ediniyor; endüstriyel çalışmalarımızın yanı sıra, konut ve iş merkezi projelerimizle de özgün, yenilikçi ve yaratıcı çizgimizi koruyoruz.

 

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir