Bakü Flame Towers Fairmont Hotel Açılışı Gerçekleşti!

Flame Towers

Flame Towers Açılışı gerçekleşti!

Flame Towers, tamamıyla Azerbaycan Cumhuriyetinin devlet sembolü olan “Bakü’nün Sonsuz Alevini” sembolize eden Animasyonlu Işıklandırma Sistemi ile donatılmıştır. Proje alanı yaklaşık olarak 28,000m2 olup proje maksimum yüksekliği 181 metreye ulaşan 3 adet kuleden oluşmaktadır.

Modern Bakü””nün sembollerinden biri haline gelen Ateş Kuleleri uluslararası ve geleneksel mimariyi tam bir ahenkle birleştirmektedir. Fairmont Oteli””nin Alev kulelerinden birinde hizmet vermeye başlaması Bakü””nün artık dünyanın en güzel ve modern şehirleri arasında yerini sağlamlaştırdığının bir kanıtıdır.

2013 “MİPİM” uluslararası sergi-yarışmasında “En iyi otel ve turizm merkezi” olarak seçilen Alev Kuleleri Otel bloğu, 37 katlı, 163 metre yüksekliğinde, toplam 784 yatak kapasitesi ile 24 Haziran 2013 tarihinde Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ve eşi Mehriban Aliyev tarafından hizmete açılmıştır. Otel odalarının her biri şehir ve Hazar denizi manzarasına sahiptir. Dünya standartlarında oluşturulmuş 2300 m2””lik SPA merkezi Espa””nın sunduğu bakım, güzellik terapileri, fitness, havuz seçenekleri ile müşterilerine eşsiz bir rahatlama ve gençleşme imkanı sunmaktadır. Flame Towers.

Bakü””nün yeni sembolleri arasında yer alan Alev Kuleleri, şüphesiz ki sahip olduğu mimari görünüm ile günümüzde Bakü’ye seyahat eden yabancı misafirlerin görmek istediği mekanlar arasında özel bir yer tutmaktadır.

Flame Towers Kompleksi””nde yer alan 5 yıldızlı Fairmont Baku Hotel, Bakü şehri ile Hazar Denizi””nin güzel manzaralarına sahiptir. Konuk odalarında iPod yuvası istasyonu ve kahve makinesi bulunmaktadır. Flame Towers.

Fairmont””un klimalı modern odalarında çağdaş bir dekor ve düz ekran TV sunulur. Tüm odalarda geniş çalışma masası, tam dolu minibar ve panoramik pencereler vardır. Mermer banyolarda cam duvar ve bide mevcuttur.

Flame Towers Bakü Flame Towers Fairmont Hotel Açılışı Gerçekleşti! Flame Towers-2 Bakü Flame Towers Fairmont Hotel Açılışı Gerçekleşti! Flame Towers-3 Bakü Flame Towers Fairmont Hotel Açılışı Gerçekleşti! Flame Towers-4 Bakü Flame Towers Fairmont Hotel Açılışı Gerçekleşti! Flame Towers Bakü Flame Towers Fairmont Hotel Açılışı Gerçekleşti! Flame Towers-6 Bakü Flame Towers Fairmont Hotel Açılışı Gerçekleşti!

Fairmont bünyesindeki Le Bistro Restaurant””ta Fransız mutfağından lezzetler de dahil çok çeşitli yemekler servis edilir. Nur Lounge Bar””da orijinal ve geleneksel kokteyllerin tadını çıkarabilirsiniz.

Hamam ve sauna içeren ESPA Centre””da masajlar ve lüks ESPA bakımları sunulmaktadır. Konuklar ayrıca yüzme havuzuna girebilir veya fitness merkezinde egzersiz yapabilirler.

Fairmont Baku Hotel, 15. yüzyıldan kalma Şirvanşahlar Sarayı””nın yer aldığı Bakü Eski Şehir bölgesine 15 dakikalık, Hazar Denizi rıhtımına ise 20 dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Talep üzerine Haydar Aliyev Havaalanı””na (32 km) transfer servisi sağlanır.

 

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir