Avcılar Park kat planları tam istediğiniz gibi!

Avcılar Park (11)

Avcılar Park kat planları’ta Toplam 39.000 metrekarelik alanın 24.000 metrekaresi yeşil alan ve bahçe olarak düzenleniyor. İçinde meyve ağaçları, rengarenk çiçekler ve süs havuzları, şelalelerin bulunacağı Avcılar Park kat planları, hayatınızın merkezine doğayı koyacak, her gün enerjinizi tazeleyerek yaşamın bütün streslerini unutmanızı sağlayacak.

“Kocaman bir bahçesi olsun, içinde hayat olsun” diyenlere…

Göz alıcı bir manzara olsun

Avcılar Park kat planları nefis marmara denizi manzarasıyla gözlerinizi kamaştıracak. Sadece 275 ailenin yaşayacağı Avcılar Park kat planları’ta evlerin tamamı bahçe ve deniz manzarasına göre konumlandı. Manzaranız kahvaltıları da akşam yemeklerini de keyifli birer ziyafete dönüştürecek.
Kocaman Havuzları ve spor merkezi olsun

Avcılar Park kat planları 1500 metrekarelik sosyal tesis, açık kapalı yüzme havuzları ve SPA Merkezi evinizin altında. 365 gün tatil keyfi yaşamak için yerinizi hemen alın.
Hayatın İçinde Ulaşımı kolay olsun

Otoyola 1 km, Deniz Otobüsü iskelesine 1,5 km, Atatürk Havaalanı’na 9 km mesafedeki konumu sayesinde evinize ulaşmak da, uzaklaşmak da çok kolay.
Alışveriş Keyfi Elinizin Altında

275 daire ile birlikte 50 mağaza ve 1500 m²’lik süpermarket hemen evinizin altında. Marketler, mağazalar, servisler gibi günlük hayatta ihtiyaç duyacağınız bütün hizmetlere ulaşmanız çocuk oyuncağı.

Avcılar Park kat planları Avcılar Park kat planları tam istediğiniz gibi! Avcılar Park kat planları (11) Avcılar Park kat planları tam istediğiniz gibi! Avcılar Park kat planları (10) Avcılar Park kat planları tam istediğiniz gibi! Avcılar Park kat planları (9) Avcılar Park kat planları tam istediğiniz gibi! Avcılar Park kat planları (8) Avcılar Park kat planları tam istediğiniz gibi! Avcılar Park kat planları Avcılar Park kat planları tam istediğiniz gibi!

Avcılar Park kat planları, bir Gül Proje ve TOYA projesidir.

TOPALOĞLU Ailesi tarafından kurulan turizm ve inşaat alanında faaliyet gösteren Toya Grubu, Toya Yapı çatısı altında konut projelerinin geliştirilmesi faaliyetlerini yürütüyor.

Güçlü ekibi, sağlam finansal yapısı ve iyi yönetimiyle, öncelikle portföyünde bulundurduğu arsaları değerlendirme kararı alan Toya Gayrimenkul, zamanla portföyüne değişik ortaklık modelleri ile yeni arsalar ekleyerek, üzerinde geliştirdiği projelerle geniş bir müşteri kitlesine hitap ederek, inşa ettiği nitelikli konutlarla, iyi bir yaşam alanı ve kazançlı bir yatırım sunmayı hedeflemektedir.

Konut ve ticari gayrimenkul projelerini hayata geçiren Toya Gayrimenkul, estetik, çevreci, güvenli, konforlu, modern, teknolojik ve ayrıcalıklı yaşam projeleri ile gayrimenkul sektöründe farklılık yaratmaktadır. Toya Gayrimenkul, nitelikli ve tecrübeli kadrosu ile arazi alımı, konsept dizaynı, inşaat koordinasyonu, satış ve mülk yönetimi alanlarında geçmişten gelen uzmanlığını geleceğe taşıma misyonunu benimsemiştir.

Konut sektöründe Türkiye’nin öncü şirketleri arasında yer almayı hedefleyen Toya Gayrimenkul, müşteri odaklı yaklaşımıyla, İstanbul’un önemli lokasyonlarında yaşam konforunun ön planda olduğu projeler üretmektedir.

İletişim: 0233 339 0 999
Bilgi için;  bilgi@konuemlak.com

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir