Vadi Yaka Başakşehir de Ev Fiyatları 495 bin TL’den Başlıyor

vadi-yaka-basaksehir-de-ev-fiyatlari-495-bin-tl-den-basliyor

Yüzde 70 prim yapması hedeflenen Vadi Yaka Başakşehir projesi İstanbul Başakşehir’de Fuzul İnşaat tarafından hayata geçiriliyor.

Vadiyaka Başakşehir Projesinde 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon şeklinde daire tipleri yer alıyor.18 bin metrekare alan üzerinde yayılan Başakşehir Vadiyaka projesinde teslimlerin 2017 yılının Haziran ayında yapılması öngörülüyor. Projede 361 konut ve 56 adet ticari ünite yer alıyor. 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon şeklinde daire tiplerinin yer aldığı Başakşehir Vadiyaka’nın yüzde 70 prim yapması bekleniyor. Fuzul İnşaat imzasıyla inşa edilen Vadiyaka projesi İstanbul Başakşehir’de bulunuyor. Projede 2+1 daireler 109 metrekare, 3+1 daireler 142, 144 ve 149 metrekare, 4+1 daireler 185 metrekare olarak tasarlandı.

Vadiyaka Başakşehir Proje konum olarak; Başakşehir Metro İstasyonuna 2 dakika, Botanik Parkı’a 5 dakika, Olimpa Alışveriş Merkezi’ne 3 dakika ve Şehir Hastanesi’ne 1 dakika mesafede yükseliyor.

Başakşehir Vadiyaka fiyat listesi:

-109 metrekarelik 2 oda 1 salon daireler 495 bin TL ile 560 bin TL arasında

-142, 144 ve 149 metrekarelik 3 oda 1 salon daireler 600 bin TL ile 800 bin TL arasında

-185 metrekarelik 4 oda 1 salon daireler 800 bin TL ile 1 milyon TL’den satışa sunuluyor.

Ödeme koşulları kapsamında yüzde 40 peşinde şirket bünyesinde 12 ay taksit imkanı sağlanıyor.

Vadiyaka Başakşehir Vadi Yaka Başakşehir de Ev Fiyatları 495 bin TL'den Başlıyor

Vadiyaka Başakşehir

Vadikya Başakşehir Sosyal Donatılar

YAŞAMIN TAM ORTASINDA!

Başakşehir’in en iyi lokasyonunda yer alan VADİYAKA Başakşehir, kafeteryası, Türk Hamamı, saunası, 2 adet kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kapalı otoparkı ve özel peyzajı ile sosyal bir yaşam vaad ediyor.

EN SEÇKİN MARKALAR, KAFE ve RESTORANLAR YANI BAŞINIZDA!

VADİYAKA Başakşehir’deki evinize yürüme mesafesindeki bölgenin ilk ve tek alışveriş merkezi Olimpa AVM ile en seçkin markalar, kafe ve restoranlar yanı başınızda. Aileniz ve komşularınızla ister birbirinden seçkin mağazalarda alışverişin keyfini çıkarabilir, isterseniz kafe ve restoranlarda kaliteli zaman geçirebilirsiniz.

VADİYAKA ’DA EN GENİŞ ALAN ÇOCUKLARIN

Zengin sosyal olanaklarıyla yetişkinlerin beklentilerini fazlasıyla karşılayan projede çocukların mutluluğu için de her detay düşünüldü.

VADİYAKA Çocuk Oyun Adası’nda, çocukların kullanımına uygun doğal ahşap malzemeli oyun elemanlarıyla; çocuklar arkadaşlarıyla doyasıya eğlenirken kendilerini özgür ve güvende hissedecek.

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK BOTANİK PARK’I GÖRÜŞ ALANINZDA…

Sizi doğanın tüm renkleri ile karşılayacak, her bakışta farklı dünyalara taşıyacak Türkiye’nin en büyük Botanik Parkı, VADİYAKA’daki en yakın komşunuz olacak.

Vadiyaka Başakşehir İletişim Bilgileri

Vadiyaka Başakşehir Adres: Başakşehir Mahallesi,Mimar Kemalettin Bulvarı Kent Ariva Yanı Başakşehir / İstanbul

Vadiyaka Başakşehir Telefon: 444 6 313 – Telefon: 0212 488 48 04

Vadiyaka Başakşehir e-mail: info@vadiyaka.com

Web: http://www.vadiyaka.com/

Vadi Yaka Başakşehir Vadi Yaka Başakşehir de Ev Fiyatları 495 bin TL'den Başlıyor

Vadi Yaka Başakşehir

Fuzul Grup Hakkında 

Fuzul Grup, 1992 yılında kurulmuştur.  Grup şirketleri arasında ilk faaliyete başlayan Fuzul Otomotiv çok kısa zamanda otomobil kampanyaları düzenleyen firmalar arasında lider konuma gelmeyi başarmıştır. Fuzul Grup şirketleri bünyesinde; Akva Sigorta Aracılık Hizmetleri, Fuzul Yapı, Afiyet Medikal, FuzulAutocity, FuzulEv ve Nevita yer almaktadır.   Fuzul Grup, yaşanabilir alanlar oluşturmak hedefiyle 2000 yılından itibaren inşaat sektöründe de önemli yatırımlar yapmıştır. Başakşehir’de “Bizimevler, Kent Neriva, Kent Ariva, Olimpa AVM, Kent Evila, Olimpia Park Plus”, Kağıthane’de “ Meva Evleri”, Kartal’da “Serrapark Konutları” gibi bir çok başarılı projeyi hayata geçirmiş ve onbinlerce aileyi ev ve işyeri sahibi yapmıştır.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir