Kule Evo Ankara ‘da eşsiz yapısı ile hayata kucak açıyor!

Kule Evo Ankara

Kule Evo Ankara ‘da eşsiz mimarisi ile hayata kucak açıyor!

Kule Evo Ankara  Çayyolu’nda yaşama geçiriliyor.  Mutlu Grup  imzası taşıyan proje kapsamında 160 adet konut bulunuyor.

Yatay ve dikey olmak üzere 2 blok olarak inşa edilen Evo Kule Ankara projesinin 2015 yılı içerisinde gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Kule Evo Ankara ‘nın çarşı bölümü 22 metrekarede 496 metrekareye, 8.5 m. yüksekliğinde asma katlı, birleştirilebilir nitelikte 39 adet mağazadan oluşuyor.

Kule Evo’da 1+1 teraslı daireler 131 metrekare, 2+1 teraslı daireler 171 metrekare, 1+1 balkonlu daireler 55 metrekare, 2+1 balkonlu daireler ise 90 metrekare alana sahip olarak tasarlandı.

Kule Evo fiyat listesi:

1+1 dairelerin fiyatları 285 bin liradan;

2+1 dairelerin fiyatları ise 315 bin liradan başlıyor.

Kule Evo Ankara ‘nde fitness center, yüzme havuzu, sauna, toplantı salonu, sinema odası, resepsiyon hizmeti, otopark, restoran, kafeterya, güvenlik bulunuyor.

Kule Evo iletişim:

Telefon:  0312 217 1 555

Web adresi: http://www.kuleevo.com/

Mekanlar da nesil değiştirir?

Her an değişen yeni dünya, hayatımızı da aynı hızla  güncelliyor. İletişim teknolojisinden mekan düzenlemesine kadar insan için tasarlanan herşey yaşam tercihlerimizi de etkiliyor.

Bireysel dünyaların daha önem kazandığı günümüzde barınma ve yaşama mekanı olan evler, yaşamak için çalıştığımız iş yerleri yani ofisler ile birleşti, içiçe girdi.

KuleEvo, bu yeni mimari yaklaşımın Ankara’daki ilk temsilcisi. Yeni bir yaşam anlayışını yansıtan yeni neslin yeni yaşam mekanı. Ankara’nın yeni gelişim aksı Eskişehir Yolu üzerinde tasarlanan bina, barınma ihtiyacına cevap veren dikey sirkülasyon ile her tür sosyal ihtiyaç donatısıyla bezenmiş yatay mekanı dik açıyla kesişen bir projede buluşturuyor.

Bireysel ihtiyaçların, konfor paydasında optimal çözümlerle tasarlandığı kule kısmı, 1+1 balkonlu, 1+1 teraslı, 2+1 balkonlu ve 2+1 teraslı plan alternatifleriyle 180 daireden oluşuyor. Çarşı kısmı ise 39 mağaza, restoran, fitness center ve yüzme havuzuyla, beş yıldızlı bir otelin tüm olanaklarını hatta fazlasını sunan Kule Evo Ankara iş hayatını ev hayatıyla birleştirme ayrıcalığını sunuyor.

Yapının taşıyıcı sistemi, ısıtma–soğutma özellikleri, yalıtım sistemi, asansör sistemi, jeneratör ve güvenlik standartları evrensel mimari standartlarda.

Projenin bu kadar yüksek standartlarda olmasının iki taşıyıcılı önemli bir temeli var. Mutlu Grup İnşaat ve Tokur Ağaç San. ve Tic. Ltd. Şti. birlikteliği. 1978 yılında kurulmuş ve bugüne kadar sayısız işyeri, konut ve site inşaatını gerçekleştirmiş olan Mutlu Grup ile aile işi olan inşaat sektöründeki uzmanlığını AVM yatırımlarındaki başarılarıyla perçinleyen Tokur Ağaç güçlerini KuleEvo’da birleştirmişler. Kule Evo Ankara.

Lokasyon; mevki ve konumu ifade etmektedir. Bizim içinse lokasyon, başkentin gelişen iş ve konut yaşamının merkezinde olmaktır.
Kule Evo Ankara Kule Evo Ankara 'da eşsiz yapısı ile hayata kucak açıyor! Kule Evo Ankara Kule Evo Ankara 'da eşsiz yapısı ile hayata kucak açıyor! Kule Evo Ankara Kule Evo Ankara 'da eşsiz yapısı ile hayata kucak açıyor! Kule Evo Ankara Kule Evo Ankara 'da eşsiz yapısı ile hayata kucak açıyor! Kule Evo Ankara (5) Kule Evo Ankara 'da eşsiz yapısı ile hayata kucak açıyor!  Kule Evo Ankara (7) Kule Evo Ankara 'da eşsiz yapısı ile hayata kucak açıyor!

 

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir