Kavuklar Bornova’nın Tanıtımı 12 Kasım’da

kavuklar-bornova-nin-tanitimi-12-kasim-da

45 yılı aşkın tecrübesi ile müşterilerin hayatına değer katan çözümler üreten Kavuklar Gayrimenkul Yatırım, İzmir’e değer katacak yeni projesi Kavuklar Bornova’yı tanıtacak.

45 yılı aşkın tecrübesi ile müşterilerin hayatına değer katan çözümler üreten Kavuklar Gayrimenkul Yatırım, İzmir’e değer katacak yeni projesini tanıtıyor. Kavuklar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kavuk ve Kavuklar Gayrimenkul Yatırım Grubu Başkanı Metehan Kavuk’un katılımı ile düzenleyeceğimiz ve yeni projemizin detaylarını aktaracağımız basın toplantısı 12 Kasım 2015’te gerçekleşecek.

Kavuklar Bornova projesi 1 hafta sonra resmen satışa çıkıyor. 1.164 konutun yer aldığı projede 1+1, 2+1, 3+1,4+1 ve loft daire tiplerine yer veriliyor.

Kavuklar Gayrimenkul Geliştirme’nin  İzmir  Bornova’da hayata geçirdiği  Kavuklar Bornova  projesi 1 hafta sonra resmen satışa çıkıyor. 1.164 konutun  yer aldığı projenin temelinin 1 ay sonra atılması planlanıyor.37 bin 879 metrekarelik arsa üzerinde 3 blok halinde yükselecek olan  Kavuklar Altındağ Konutları’nda 1+1, 2+1, 3+1,4+1 ve loft daire tiplerine yer veriliyor, projenin teslimlerinin 2018 yılı içerisinde gerçekleşmesi planlanıyor.Fiyatların 157 bin TL’den başladığı Kavuklar Bornova projesinden konut sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor ya da firma bünyesinde tasarlanan ödeme planından yararlanabiliyor.402 araçlık otopark alanının yer aldığı Kavuklar Bornova’da yüzme havuzu, fitness, sauna, spor alanları, çocuk oyun alanları gibi sosyal alanlar mevcut.

Kavuklar Bornova Kavuklar Bornova'nın Tanıtımı 12 Kasım'da

Kavuklar Bornova

Kavuklar Bornova Telefon : 0232 435 46 46

Kavuklar Bornova Web : www.kavuklarbornova.com

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir