Bursa Nilüfer TOKİ Son Başvuru Günü

bursa-nilufer-toki-son-basvuru-gunu

Bursa Nilüfer TOKİ son başvuru tarihi 30 Aralık 2015 olarak belirlendi. Başvuruları T. Halk Bankası A.Ş. aracılığıyla kabul edilen projede 2+1 olarak tasarlanan daireler yer alıyor.

TOKİ Bursa Nilüfer İrfaniye ödeme koşulları kapsamında yüzde 12 peşinde 180 ay, yüzde 20 peşinde ise 240 ay vade avantajı sunuluyor. Bursa Nilüfer İrfaniye  TOKİ  son başvuru tarihi 30 Kasım 2015. T. Halk Bankası A.Ş.’nin Bursa İlinde bulunan yetkili şubelerince yürütülecek olan başvurular 9 Aralık 2015 tarihi itibariyle sona erecek.

Toplamda 1.200 tane daire için talep toplanan Bursa Nilüfer TOKİ İrfaniye’de 2 oda 1 salon şeklinde dizayn edilen konutlar mevcut.

TOKİ Bursa Nilüfer Konutları başvuru şartları!

1. T.C. vatandaşı olması,

2. Projenin bulunduğu il /ilçe sınırları içerisinde 1 yıldan az olmamak koşulu ile ikamet ediyor olması veya projenin bulunduğu il veya ilçe nüfusuna kayıtlı olması,

3. Toplu Konut İdaresinden konut satın almamış olması ve Toplu Konut İdaresinden konut kredisi kullanmamış olması,

4. Kendisine eşine ve/veya velayeti altındaki çocuklara ait tapuda kayıtlı kat irtifaklı / kat mülkiyetli bağımsız bir bölümünün veya müstakil bir konutunun (tarla, bağ, bahçe, köy evi ve işyeri hariç) olmaması,

5. Aylık hane halkı gelirinin, en fazla net 3.200 TL olması gerekmektedir (Başvuru sahibinin ve eşinin gıda, yol, vs. her türlü aldıkları yardımlar dahil olmak üzere toplam hane halkı aylık net gelirinin en fazla 3.200 TL olması gerekmektedir.).

6. Bir hane halkı adına, yani kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocukları adına yalnızca bir adet başvuru yapılabilecektir.

Bursa Nilüfer TOKİ Bursa Nilüfer TOKİ Son Başvuru Günü

Bursa Nilüfer TOKİ

Bursa Nilüfer TOKİ Satış duyurusu için tıklayın!

emlakkulisi

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir