Ağaoğlu İnşaat My Newwork Ataşehir’de 30 ay vade farksız taksitlerle!

agaoglu-insaat-my-newwork-atasehir-ofis

Ofis fiyatlarının metrekare bazında hesaplandığı proje konum olarak İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir’de inşa edilyor. My Newwork Ataşehir Projesi Ağaoğlu İnşaat imzasıyla yükseliyor.

Firma: Ağaoğlu İnşaat
Proje: My Newwork

Ağaoğlu My Newwork Projesinde yer alan dairelerin teslimlerinin 2017 yılında gerçekleşmesi planlanıyor. Proje, 14 bin metrekare büyüklüğünde bir alan üzerinde yer alıyor ve Ağaoğlu İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Projeden ev sahibi olmak isteyenler için de 30 ay 0 faiz ile ödeme imkanları sunuluyor.

Ağaoğlu My Newwork Projesi kapsamında yer alan ofis alanları 106 metrekare ve 172 metrekare arasında değişiyor. Proje, toplam 14 bin metrekare büyüklüğünde bir alan üzerinde yükseliyor ve projede fiyatlar metrekare bazında hesaplanıyor. Proje kapsamında yer alan daireler müşterilere 30 ay 0 faiz ile sunuluyor.

Ağaoğlu My Newwork Projesine ve Fenerbahçe Ülker Sports Arena’ya çok yakın bir mesafede bulunan My Newwork projesi, Ağaoğlu imzası ile yükseliyor. Kişiye özel ödeme seçeneklerinin sunulduğu projede yüzde 50 peşin ödeme yapıldığında 30 ay 0 faiz uygulanıyor. Projede yer alan konutların metrekare birim fiyatları 5 bin 20 dolardan başlıyor.

İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir’de yer alan Ağaoğlu My Network’te daire teslimleri 2017 yılında yapılacak. Metrekare birim fiyatları 5 bin 20 dolardan başlayan projede ortak kullanım alanları içinde eğlence merkezleri, mağazaları, alışveriş merkezleri, kafeler, çocuk oyun alanları, restoranlar ve tiyatrolar yer alıyor.

My Newwork Ataşehir Ağaoğlu İnşaat My Newwork Ataşehir'de 30 ay vade farksız taksitlerle!

My Newwork Ataşehir

Ataşehir My Newwork  iletişim:

Telefon: 444 6 777

Web: http://www.agaoglumynewwork.com

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir