Folkart Towers 348 m2 Kiralık Ofis 16,500 TL

folkart-towers-kiralik-ofisler (4)

Folkart Towers Business Center

     Folkart Towers Business Center konsepti, 27.000 m² arsa içinde 200 metre yüksekliği ile Avrupanın En Yüksek 5. Projesi ünvanı kazanmış ikiz kulelerin 18. ve 40. katları arasında, 3.8 m tavan yüksekliği ve eşsiz İzmir manzarası ile ferah çalışma alanları sunmuştur. Ofislerde başta temiz hava, iklimlendirme, yangın ve güvenlik önlemleri olmak üzere her türlü ihtiyaç göz önünde bulundurulmuş, doktor muayenehanelerinde istenilen standartlar dahi dikkate alınarak her türlü kullanıma uygun alanlar yaratılmıştır. Folkart Towers, 60 m² ila 1170 m² aralığındaki 5 farklı kat planı ile iş hayatınızın gerektirdiği çalışma alanlarını barındırmaktadır. İş hayatınızdan uzaklaşıp nefes almanız gerektiğinde; 32 mağazalı çarşısı, dünyaca ünlü ‘Carrera’ spor kompleksi, Folkart Gallery sizi sosyal yaşamın içinde tutacaktır. 24 saat temizlik, güvenlik, sağlık, vale parking ve kuru temizleme hizmetleri ile işinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

İzmir Bayraklı’da bulunan Folkart Towers’ta birbirinden şık ve cazip 60 m2 (metrekare) üstü kiralık ofisler.

Kule Geneli Güvenlik Sistemleri

Tüm kule, merkezi CCTV kapalı devre kamera sistemi ile tüm kat holleri, otopark alanları, dış mekan, bodrum ve giriş çıkış noktalarından kamera ile izleme.

Kule Geneli Yangın Güvenliği

Kule içerisinde merkezi yangın ihbar, uyarı ve sprinkler sistemi.

Kule Geneli Elektrik Sistemleri

Kulenin ana elektrik dağıtımı “Busbar” kanallar ile yapılıp, şalt malzeme ve panolarda ise SİEMENS, SHNEİDER, ABB, LEGRAND veya muadili markalar kullanılmıştır.

Kule Geneli TV

Kulenin ana elektrik dağıtımı “Busbar” kanallar ile yapılıp, şalt malzeme ve panolarda ise SIEMENS, SCHNEIDER, ABB, LEGRAND veya muadili markalar kullanılmıştır..”

Kule Geneli İnternet

Tüm ofislerde fiber optik internet altyapısı.

Kule Geneli Jeneratörler

Kulelere jeneratörler tesis edilmiştir.

Ofis Katlarına Hizmet Verecek Asansörler

Yüksek hızlı, otomatik açılır kapılı, paslanmaz kaplama kabin KONE, HYUNDAI, OTIS, SCHINDLER veya muadili 3 ADET (bunların dışında 1 adette yangın asansörü) asansörü residence katlarına hizmet verir.

Folkart Towers Folkart Towers 348 m2 Kiralık Ofis 16,500 TL

Folkart Towers

Folkart Towers Folkart Towers 348 m2 Kiralık Ofis 16,500 TL

Folkart Towers

Sabit: 0 232 486 40 04

Cep: 0 232 486 40 04

İlan Detayı

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir